logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY

klub-dla-mamy-wrzesienW środę 28 września o godzinie 18:00 zapraszamy na powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie specjalistka ds. żywienia z firmy "DietaBar". Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Ze względu na wydłużoną pracę świetlicy środowiskowej - od września spotkania będą rozpoczynać się o godz 18:00.

 

 

 

Fachowcem zaproszonym do poprowadzenia spotkania będzie Pani Paulina Maryś z firmy "DietaBar", który posta się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące żywienia. Będzie pogadanka o kaloryczności potraw, zbilansowanych posiłkach oraz błędach żywieniowych. Mamy także między sobą wymienią się własnymi doświadczeniami, na pewno znajdzie się wiele ciekawych spraw do omówienia.

"KLUB dla MAMY" jest inicjatywą członków Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, spotykamy się raz w miesiącu. Spotkania są bezpłatne, odbywają się w świetlicy środowiskowej TPD w Przecławiu (obok byłego Mex-Marketu). Oferta skierowana jest dla mam dzieci w wieku 0-5 lat. Zapraszamy także przyszłe mamy. Spotkania są tematyczne - na każdym będzie gościć inny fachowiec. Jeśli nie możesz przyjść bez dziecka, nie martw się w świetlicy jest niewielka bawialnia. Zapraszamy !

ulotka-wrzesien

Pin It