logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy na spotkanie KLUBU dla MAMY

klub-dla-mamy-majW najbliższą środę 25 maja o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie położna z przychodni SALUS. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

 

 

 

Fachowcem zaproszonym do przeprowadzenia spotkania będzie tym razem położna Pani Anna Łozińska, która posta się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Będzie pogadanka o kalendarzu szczepień, pielęgnacji dziecka, żywieniu, alergiach oraz na każdy interesujący temat. Mamy także między sobą wymienią się własnymi doświadczeniami, na pewno znajdzie się wiele ciekawych spraw do omówienia.

"KLUB dla MAMY" jest inicjatywą członków Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, planujemy się spotykać raz w miesiącu. Spotkania są bezpłatne, będą się odbywać w świetlicy środowiskowej TPD w Przecławiu (obok byłego Mex-Marketu). Oferta skierowana jest dla mam dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy także przyszłe mamy. Spotkania będą tematyczne - na każdym będzie gościć inny fachowiec. Jeśli nie możesz przyjść bez dziecka, nie martw się w świetlicy jest niewielka bawialnia. Zapraszamy !

ulotka-maj-

Pin It