logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy na spotkanie KLUBU dla MAMY

klub-dla-mamy-kwiecienW najbliższą środę 27 kwietnia o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

 

 

 

Tym razem spotkanie poprowadzą pedagodzy : Olga Brążkowska oraz Kamila Dębińska. Temat spotkania to "Duże sprawy rodziców małych dzieci - jak być jeszcze lepszą mamą dla swojego maluszka" Będą także pogadanki o buncie dwulatka, wyznaczaniu granic, rywalizacji między rodzeństwem, początkach w żłobku czy przedszkolu lub na każdy ewentualnie zgłoszony problem. Na spotkaniu przedstawiony zostanie zarys bezpłatnych warsztatów, które będą prowadzone od 20 maja w Szczecinie. Rozdane zostaną także materiały edukacyjne adresowane do rodziców małych dzieci.

"KLUB dla MAMY" jest inicjatywą członków Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, planujemy się spotykać raz w miesiącu. Spotkania są bezpłatne, będą się odbywać w świetlicy środowiskowej TPD w Przecławiu (obok byłego Mex-Marketu). Oferta skierowana jest dla mam dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy także przyszłe mamy. Spotkania będą tematyczne - na każdym będzie gościć inny fachowiec. Jeśli nie możesz przyjść bez dziecka, nie martw się w świetlicy jest niewielka bawialnia. Zapraszamy !

ulotka-kwiecien

Pin It