Rusza " KLUB dla MAMY "

KLUBdlaMAMYW środę 30 marca o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkie mamy na inauguracyjne spotkanie KLUBU dla MAMY. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy. Gościem pierwszego spotkania będzie położna z przychodni "SALUS", która postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji, karmienia i szczepienia dziecka.

 

 

Będą także pogadanki o buncie dwulatka, rywalizacji między rodzeństwem, problemach z niejadkiem, nauce korzystania z nocnika, początkach w żłobku czy przedszkolu lub na każdy ewentualnie zgłoszony problem. Kładziemy nacisk właśnie na edukację mamy - mówi Dr Sylwia Napiontek-Balińska z Przychodni Medycyny Rodzinnej "Salus" - na jej rozwój, świadomość i wnętrze. Bo to właśnie mamy głównie wychowują dzieci.
 
"KLUB dla MAMY" jest inicjatywą członków Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, planujemy się spotykać raz w miesiącu. Spotkania są bezpłatne, będą się odbywać w świetlicy środowiskowej TPD w Przecławiu (obok byłego Mex-Marketu). Oferta skierowana jest dla mam dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy także przyszłe mamy. Spotkania będą tematyczne - na każdym będzie gościć inny fachowiec. Jeśli nie możesz przyjść bez dziecka, nie martw się w świetlicy jest niewielka bawialnia. Nie samym macierzyństwem człowiek żyje, takie spotkania wpływają doskonale na integrację, rodzą się znajomości i przyjaźnie. Kontakty z innymi mamami, które mają takie same problemy, mogą wiele pomóc. Zapraszam na pierwsze spotkanie.
Grzegorz Smolicz, współorganizator KLUBU dla MAMY.

 

ulotka-klubu-dla-mamy

Dziękujemy Gminie Kołbaskowo i Towarzystwu Przyjaciół Dzieci za okazaną pomoc.