medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Rusza gminny system powiadomień

sms-Rusza elektroniczny system powiadomień dla mieszkańców naszej gminy. Każdy mieszkaniec może otrzymać sms lub e-mail o nadchodzących wydarzeniach. Usługa jest bezpłatna i ma za zadanie usprawnić przepływ informacji pomiędzy mieszkańcami a Urzędem Gminy.

 

 Wiadomości będą zawierać dane o imprezach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych - mówi Wójt Małgorzata Schwarz. Wysłane będą też informacje o nadchodzących zagrożeniach, dostaw prądu lub innych mediów. Rejestracji można dokonać wysyłając sms na numer 797292112 (koszt sms zgodnie z cennikiem operatora) o treści: SMS Imię Nazwisko. Proszę nie zapomnieć o przedrostku SMS przed imieniem i nazwiskiem. W odpowiedzi otrzymacie Państwo informację zwrotną o treści: Dziękujemy, pomyślnie zapisałaś / zapisałeś się do grupy SMS. Jeżeli będą Państwo chcieli zrezygnować z otrzymywania informacji należy wysłać sms o treści: Wypisz SMS.

Przykładowo - wg informacji uzyskanej tą drogą w najbliższy czwartek 3 marca w godz od 8.00 do 16.00 spodziewane są przerwy w dostawie prądu na terenie całej gminy :(

 

Pin It

Open menu

medentes przeclaw

 reklama