logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

WOŚP zagra 28 stycznia. Trwa nabór wolontariuszy!

wosp 2023W ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się w Przecławiu 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędą się ciekawe licytacje, występy artystyczne, wydarzenia sportowe oraz oczywiście kwesty do puszek wolontariuszy. I to właśnie wolontariusze poszukiwani są przez gminnego koordynatora sztabu. Właśnie rozpoczęła się ich rejestracja.

 

 

Aktualnie rozpoczęliśmy nabór wolontariuszy, którzy będą kwestować podczas finału czyli zbierać do puszek datki na orkiestrę - mówi Robert Bilski Koordynator Sztabu z Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z nami, osobiście w godzinach 9-17 w dni powszednie, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo telefonicznie pod numerem 539 140 635.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Koordynator poszukuje także osób zainteresowanych przekazaniem przedmiotów na licytacje, wystawieniem stoiska, albo przygotowaniem występu podczas finału. Szczegółowy program finału podany zostanie w okolicy stycznia, a wszystkie istotne informację, jak również aktualności ze sztabu będą pojawiać się na naszych mediach społecznościowych.

My oczywiście zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kołbaskowo do wzięcia udziału w tej wspaniałej inicjatywie. W tym roku hasłem przewodnim orkiestry są płuca po pandemii i na te cele jest prowadzona zbiórka.

  reklama

Hair-House

 

Wzorem poprzednich edycji, już w sobotę, na dzień przed finałem odbędzie się przejazd turystyczny samochodami terenowymi, tak samo jak w zeszłym roku będzie połączony z licytacjami. W dniu finału odbędzie się rozbudowany program sceniczny, którego podstawowymi elementami będą występy dzieci z lokalnych placówek oświatowych.

Na uczestników czekać będzie między innymi strefa zdrowia przygotowana przez samorząd studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, stoiska, gdzie za datki na WOŚP będzie można zakupić gadżety i oczywiście licytację na Sali widowiskowej. Jesteśmy w trakcie pozyskiwania przedmiotów na licytację.

  reklama

WolneSlowa GIF

 

Wszystkie osoby chętne do pomocy, darczyńcy, właściciela ciekawych przedmiotów na licytację zachęcamy do kontaktu z GOKSiR'em w godzinach 9-17 w dni powszednie, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo telefonicznie pod numerem 539 140 635.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku podczas 31 finału, kiedy ustanowiliśmy nowy rekord zbiórki na poziomie 132 334.77zł i 580,63eur (bez eskarbonek i aukcji allegro)

 

Pin It