logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Wielkie Otwarcie SUSHI BISTRO Warzymice!

sushi bistroPierwszy w województwie zachodniopomorskim lokal SUSHI BISTRO otwiera się w Warzymicach z dostawą do Szczecina i okolic. Wielkie otwarcie będzie miało miejsce 28 czerwca 2023 o godzinie 12.00. Nowa restauracja jest zlokalizowana w Galerii Handlowej Czerwona Torebka pod adresem Warzymice 44, 72-005 Szczecin. Tym samym będzie to 14 lokal sieci w Polsce i pierwszy w województwie zachodniopomorskim.

 

 

Restauracja będzie działała w modelu Take Away z odbiorem osobistym i dostawą na terenie zachodnio-południowej części Szczecina i okolicznych miejscowości takich jak Warzymice, Rajkowo, Przecław i Ustowo.

Z okazji otwarcia restauracja SUSHI BISTRO przygotowała niespodziankę dla pierwszych 100 osób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie na ściance ze skrzydłami i opublikować je w swoich social media z hashtagami #sushibistrowings oraz #szczecin, okazać fotkę obsłudze restauracji i zgarnąć darmowy zestaw sushi. Restauracja chce aby możliwie największa liczba klientów mogła spróbować specjałów kuchni japońskiej jakie serwuje. Dotychczas promocja przyciągała mnóstwo fanów sushi, ale także osoby które pierwszy raz postanowiły skusić się na tego typu dania.

Kolejną atrakcją jaką sieć przygotowała dla swoich klientów to innowacyjne rozwiązanie dostawy dań sushi do klienta. Będzie to Robot Kasia, pracujący na obszarze 3 km od restauracji. Dania dostarczane przez Robota Kasię będzie można zamówić od 3 do 9 lipca przez stronę internetową www.sushibistro.pl wpisując w komentarzu „dostawa – Robot Kasia”. SUSHI BISTRO mając doświadczenie w dostarczaniu dań sushi przez Robota Mateusza i Robota Kasię w innych miastach podkreśla w swoich mediach społecznościowych, że w związku z dużym zainteresowaniem, restauracja będzie kontaktowała się z klientami informując o jego dostępności.

SUSHI BISTRO to polska marka która działa na terenie całego kraju. W 2015 roku, już na początku swojej działalności została zwycięzcą plebiscytu „TOP Takeaway – Najlepsze restauracje w Polsce”. W późniejszych latach otrzymała jeden z najbardziej liczących się certyfikatów: Laur Klienta „Odkrycie roku 2021, w kategorii jakość i innowacyjność - Restauracje z ofertą sushi”.

Sieć zaskarbiła sobie dobrą opinię i tysiące zadowolonych klientów dzięki świeżości i wysokiej jakości serwowanych dań sushi, szybkiej dostawie oraz różnorodnemu menu, które trafia w gusta szerokiego grona odbiorców. Restauracja w swojej ofercie posiada około 40 zestawów sushi i 60 rolek od klasyków po wersje wegańskie. W menu znajdziemy też owoce morza, tatary i różnorodne lunche serwowane z tradycyjną, japońską zupą miso. Najbardziej wymagający smakosze sushi znajdą dla siebie zakładkę „Premium”, a łowcy promocji mogą przebierać w daniach znajdujących się w kategorii „Promocje”.

 

SUSHI BISTRO WarzymiceAdres restauracji:


SUSHI BISTRO Take Away:
Warzymice 44,
72-005 Szczecin.

 

Klienci mogą składać zamówienia przez stronę internetową www.sushibistro.pl oraz infolinię 690246299 z realizacją od 28.06.2023.

Restauracja jest czynna:
• Pon/wt/śr/czw/nd – 12.00-21.00
• Pt/sob – 12.00-22.00

Pin It