logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

IRA w Przecławiu [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

IRA Przeclaw20 kwietnia do Przecławia przyjedzie jeden z najważniejszych polskich zespołów, który na rockowej scenie jest już od 35 lat. Chłopki mają na swoim koncie ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 12 albumów studyjnych i występy na największych polskich festiwalach rockowych. Obecnie trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, z dostępnych biletów pozostały już tylko te z ostatniej, trzeciej puli. Dwa z nich będzie można wygrać w naszym konkursie.

 

 

Zespół z Radomia powstał w 1987 roku, a zadebiutował w 1988 roku na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA" – ukazała się w 1989 roku. Wydana w dwa lata później płyta „Mój dom", a następnie „1993 rok" i koncertowa „Live" odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pomysłodawcą nazwy zespołu był gitarzysta i założyciel zespołu Kuba Płucisz, który w liceum zainspirował się językiem łacińskim i słowem „ira" (łac. gniew).

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Niesamowita atmosfera, niepowtarzalne brzmienie i ogromna energia sceniczna powodują, że ich koncerty przyciągają rzesze fanów. W trakcie jubileuszowej trasy, która odwiedzi dziewięć miast, nie zabraknie największych przebojów, które wielokrotnie podbijały serca fanów, jak „Nadzieja", „Ona jest ze snu", „Parę chwil" czy „Szczęśliwego Nowego Jorku", oraz muzycznych niespodzianek. Zespół zapewnia, że na koncertach będzie energetycznie, sentymentalnie, hitowo i refleksyjnie.

  reklama

Hair-House

 

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert, który odbędzie się w Przecławiu w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w czwartek, 20 kwietnia o godzinie 20:00

Prosimy o wysłanie na adres redakcji portalu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałbyś wziąć udział w tym koncercie oraz kogo ze sobą zabierzesz?

Najciekawiej umotywowane odpowiedzi, wybrane przez organizatora koncertu Good Taste Production, uhonorujemy podwójnym zaproszeniem na przecławski koncert. Na wasze maile czekamy do 12 kwietnia do godziny 20:00

reklama

Magnolia Przecław

 

A jeśli komuś nie uda się wygrać bezpłatnych wejściówek - to bilety na koncert są jeszcze dostępne, w ograniczonej ilości, pod adresem:
Bilety: https://bilety.fm/pl/muzyka/8349-ira-35-lat-goksir-przeclaw.html
Bilety: https://www.eventim.pl/event/ira-35-lat-goksir-w-przeclawiu-16220146/

Więcej informacji na temat przecławskiego koncertu pod adresem wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/496463898957342

 

IRA Przeclaw