logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

T. Love, Przybysz, Nosowska - poznaliśmy gwiazdy Przecław Festiwal'23

przeclaw festiwal 2023Znamy już szczegóły Przecław Festiwal ‘23. Do naszej miejscowości przyjadą Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz i grupa T. Love z Muńkiem Staszczykiem. Festiwal, wzorem poprzednich lat odbywać się będzie przez dwa dni. Znamy już także ceny biletów, które już teraz można bukować i radzimy się pospieszyć. Pierwsza pula, ta do 31 maja ma bardzo korzystną cenę. 

 

 


- Przecław Festiwal to plenerowe wydarzenie na styku wiosny i lata, podczas którego celebrujemy dobrą muzykę i oddajemy się kreatywnej zabawie - informuje Rafał Roguszka, dyrektor GOKSiR. 

- Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. W trakcie dwóch festiwalowych dni spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i stworzymy przyjazną przestrzeń do familijnego relaksu - dodaje Jakub Matura, kierownik Działu Promocji i Organizacji Wydarzeń.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Przed nami dwa dni świetnej zabawy. W sobotę 10 czerwca pod hasłem "Przyjaciele Muzyki" (wstęp biletowany), i dzień później, w niedzielę 11 czerwca - "Przyjaciele Ziemi" (wstęp wolny).

- Sobota to dzień muzyczny festiwalu, podczas którego na dużej scenie wystąpią Natalia Przybysz, Kasia Nosowska i grupa T.Love. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki - zachęca Rafał Roguszka.

Bilety już są do nabycia w serwisie www.bilety.fm (pod tym adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/8406-przeclaw-festiwal-2023-przyjaciele-muzyki-przeclaw-goksir.html).

Bilet ulgowy – dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca (KKM):
• I pula (do 31.05.2023 r.) – 60 zł,
• II pula (od 1.06.2023 r.) – 80 zł.
Osoby, które nabyły bilety dla posiadaczy KKM, zobowiązane są do okazania karty przy wejściu na teren wydarzenia.

Bilet ulgowy – dla osób nie posiadających KKM:
• I pula (do 31.05.2023 r.) - 70 zł,
• II pula (od 1.06.2023 r.) - 90 zł.

  reklama

Hair-House

Do zakupu biletu ulgowego uprawnione są dzieci, młodzież, studenci w wieku od 7 do 26 lat oraz seniorzy od 70 roku życia. Osoby te zobowiązane są do okazania dokumentu upoważniającego do zniżki przy wejściu na teren wydarzenia.

Bilet normalny – dla posiadaczy KKM:
• I pula (do 31.05.2023 r.) - 120 zł,
• II pula (od 1.06.2023 r.) - 140 zł.
Bilet normalny – dla osób nie posiadających KKM:
• I pula (do 31.05.2023 r.) - 130 zł,
• II pula (od 1.06.2023 r.) - 150 zł.
Dzieci, które nie ukończyły 7 lat (będące pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu), wstęp bezpłatny.

reklama

Magnolia Przecław

- Drugi dzień festiwalu będzie dniem familijnym, którego hasłem przewodnim jest zielona przyszłość naszej planety - wyjaśnia Jakub Matura. - W całej przestrzeni GOKSiR odbędzie się szereg międzypokoleniowych aktywności i atrakcji - warsztaty, występy muzyczne, animacje artystyczne, gry i zabawy. Wstęp tego dnia będzie wolny. Dodajmy, że dwudniowemu programowi festiwalu towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna, serwująca m.in. naturalne lokalne specjały (slow food). Aktualne informacje o festiwalu znajdziemy na stronie www.goksirprzeclaw.pl

Organizatorami Przecław Festiwalu są Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji (GOKSiR) w Przecławiu. 

 

przeclaw festiwal 2023

Pin It