logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

WOŚP zagra w Przecławiu [LISTA WYDARZEŃ]

31 final wospTak jak co roku, i nie może być inaczej, w Przecławiu i całej gminie Kołbaskowo zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W roku będzie to 31 finał tego wydarzenia w którym będą zbierane środki na walkę z sepsą zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wzorem poprzednich lat, pierwsze wydarzenia odbędą się w Przecławiu już w sobotę.

 

 

 

--- artykuł na bieżąco aktualizowany, nowe wpisy pojawiać się będą w dole treści ---

Pokazy taneczne i wokalne, występy artystów ze szkół i przedszkoli, lokalne grupy taneczne i wokalne, biegi, warsztaty, kiermasze i wiele wiele innych atrakcji czeka przez całą niedzielę 29 stycznia. A dzień wcześniej odbędzie się tradycyjny już rajd OFF-Road'owy. Start w sobotę od 7:30, około 20 samochodów zaraz po odprawie przed budynkiem GOKSiRu ruszy w trasę. Tym razem przebiegnie ona przez okolice Trzebieży i Nowego Warpna. Można już zalicytować na allegro dwuosobowy bilet na to wydarzenie pod adresem https://allegro.pl/oferta/udzial-w-rajdzie-offroad-dla-wosp-28-01-2023-13133312970 Na razie kosztuje on 162 zł, ale z pewnością potencjalni chętni znacznie podbiją tą cenę.

 

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

 

W Przecławiu będą trzy strefy tematyczne. W pierwszej z nich studenci z Pomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego będą wykonywać podstawowe badania zdrowotne - mówi Szymon Kozieł ze sztabu nr 7082 ulokowanego w przecławskim GOKSiRze. W strefie drugiej fryzjerzy i kosmetyczka będą wykonywać swoje usługi, dla młodszych dzieci będzie malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków. W trzeciej strefie będzie można pograć w różne gry planszowe.

W trakcie finału odbędzie się kiermasz szkół i przedszkoli gminnych, bieg, warsztaty oraz wiele innych atrakcji.

 

  reklama

Hair-House

 

Ciągle trwa zbiór przedmiotów, które mogę uatrakcyjnić licytacje, które tradycyjnie poprowadzi na sal głównej Wojciech Hancewicz. Wszystkie osoby, który chciałby przekazać ciekawe rzeczy lub usługi, proszone są o kontakt z organizatorem pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 539 140 635.

Już dziś można wpłacić pierwsze datki do puszek kwestujących. W okolicach kas warzymickiego Lidla, ustawione są już skarbonki WOŚP. W niektórych przecławskich i warzymickich sklepach i i punktach usługowych też możecie znaleźć puszki, należą one do gminnego sztabu WOŚP.

Funkcjonują także e-skarbonki pierwszych przecławskich kwestujących, które zasilają ogólnogminną skarbonkę, pod adresami:

- Anna Redlarska (słynna biegająca pszczoła) kwestuje pod adresem - https://eskarbonka.wosp.org.pl/r5h4z2

- Piotr Smolicz (pomocnik portalu przeclaw24.pl) - kwestuje pod adresem - https://eskarbonka.wosp.org.pl/3khcp7

- Shivan Fate (radny powiatu wraz z dziećmi) - pod adresem - https://eskarbonka.wosp.org.pl/rtr8n3

Całość wydarzenia można obserwować pod adresem https://www.facebook.com/events/2400333356799188

 

reklama

Botaniczna Kwiaciarnia

 

Aktualizacja z 16.01.2023


27 stycznia, w piątek o godzinie 18:00, czyli dwa dni przez fianłem WOŚP, w kinie Zachód odbędzie się pokaz filmu "Fenomen". w którym Jurek Owsiak – twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w tak szczerej rozmowie zdradza w jaki sposób zrodził się pomysł powołania Orkiestry oraz jak wyglądały trudne początki jej działalności. Przywołuje także całą historię 30 lat WOŚP, nie omijając tak trudnych tematów jak brutalny hejt, jaki na niego spadł, czy śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, po której Jurek na moment ustąpił ze stanowiska.

 

Aktualizacja z 20.01.2023

W ramach imprezy odbędzie się "I Marszobieg z Sercem" 

Tego dnia stawiamy na ruch na świeżym powietrzu! Przecież ruch to ZDROWIE! Musicie tego dnia być z nami! Weźmy wspólnie udział w MARSZOBIEGU Z SERCEM! Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków, sąsiadów, ukochane zwierzaki... To wydarzenie dla KAŻDEGO!

Harmonogram:
10:45 Otwarcie biura zawodów
11:45 Wspólna rozgrzewka
12:00 Start Marszobiegu z Sercem
14:00 Zakończenie
Całe wydarzenie ma charakter charytatywny i wspiera cel finałowy!

Aktualizacja z 2.01.2023 

Na poniższych plakatach - program szczegółowy całego wydarzenia.

WOSP program WOSP program

WOSP program

WOSP program

Pin It