logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Dużo kwietniowych atrakcji w GOKSiR

goksir w kwietniuKabaret, poezja śpiewana, komedia i trzy kapele rokowe czekają w kwietniu na swoich fanów. A na koniec miesiąca gwiazda czołowych pozycji list przebojów - Vito Bambino. Te wszystkie wydarzenia, a nawet więcej, odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na niektóre z nich już pozostało niewiele biletów, więc warto się pośpieszyć.

 

 

 

Już w najbliższą sobotę, do Przecławia przyjedzie jeden z najlepszych polskich kabaretów - Mumio. Ten kabaret to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne, literackie, muzyczne. Są przy tym niezwykle konsekwentni w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru. Uwielbiają wszelkie ludzkie potknięcia i niezręczności. Nie wyśmiewają ich jednak, ale podchodzą do nich z czułym zainteresowaniem i prezentują w spektaklach przy pomocy doskonałego warsztatu aktorskiego.

Na to wydarzenie zostały już ostatnie wolne bilety - dostępne pod adresem www.bilety.fm/pl/scena/6660-kabaret-mumio-przeclaw-goksir.html Początek o godzinie 18:00. Pamiętajcie o swojej Kołbaskowskiej Karcie Mieszkańca, z nią bilet na wydarzenia jest zawsze trochę tańszy.

  reklama

Fruktolinka

 

Równie śmiesznie będzie z pewnością na sztuce "Żona do Adopcji". To kultowa komedia, gdzie w rolę żony wcieli się Katarzyna Ankudowicz a męża - Jakub Wons. Będzie zabawnie, uroczo i też mądrze. Spektakl z pewnością inny od reszty, genialnie przewrotny i wszędzie przyjmowany z wielkim aplauzem. Poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 19:00 Tutaj także kończą się dostępne bilety na to wydarzenie.

Szczegóły pod adresem https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71683/Przec%c5%82aw+k-Szczecina/%c5%bbona+do+adopcji#

  reklama

Hair-House

 

W piątek, 8 kwietnia, zaprosimy Was do krainy łagodności. Do Przecławia przyjedzie grupa "Tymczasem" przez wielu uznawana za następcę kultowego "Starego Dobrego Małżeństwa" . "Tymczasem" to dobra chwila autorskiej poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej, dla której warto się zatrzymać na moment i dać unieść nad ziemią, aż do skończenia ostatniego słowa i nuty. Swoją twórczość opiera o znaczenie słowa w tematach ważkich i bliskich sercu, dbając przy tym o niezwykłą i wyjątkową oprawę muzyczną.

Bilety dostępne pod adresem www.bilety.fm/pl/scena/6656-tymczasem-koncert-poezji-spiewanej-przeclaw-goksir.html 

 

Dzień później, w sobotę usłyszymy zupełnie inną muzykę. Na scenie przecławskiego GOKSiRu zaprezentują się trzy grupy The Bill, Pull The Wire oraz Romantycy Lekkich Obyczajów. Każdy z tych trzech grup rockowych, ma już długą historię występów na najważniejszych festiwalach i w najsłynniejszych klubach w całej Polsce. Ich piosenki śpiewane są przy ognisku, a w internecie osiągają milionowe wyświetlenia.

Bilety w cenie 35 zł (w przedsprzedaży) oraz 50 zł w dniu koncertu. Odpowiednio 25 zł i 40 zł z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca dostępne pod adresem www.bilety.fm/pl/muzyka/6779-the-bill-pull-the-wire-romantycy-lekkich-obyczajow-przeclaw-goksir.html 

  reklama

Magnolia Przeclaw baner medium 22

 

Gwiazdą miesiąca z pewnością będzie Vito Bambino. Jego głos jest nam dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Jan-rapowanie.

Utwory nagrywane z artystami z różnych gatunków muzycznych pozwoliły mu pokazać się wielu różnym grupom odbiorców. Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu "Wszystko mi mówi" razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów - "wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

Koncert https://bilety.fm/pl/muzyka/6712-vito-bambino-przeclaw-goksir.html  Koncert w sobotę 30 kwietnia o godz. 19:00

Pin It