logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Moczyły zapraszają na koncert - najlepiej z certyfikatem zaszczepionego.

Poezja Spiewana Moczyly"Raz, Dwa, Trzy", "Piwnica Pod Baranami" i "Tymczasem" wystąpią w najbliższą sobotę 28 sierpnia w Moczyłach. Będzie to już ósma edycja imprezy pod nazwą "Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewaną", która na stałe wpisała się w kalendarz regionalnych wydarzeń. Na bezpłatny koncert pod odkrytym niebem do jednej z najpiękniejszych miejscowości gminy zaproszone są przede wszystkim osoby posiadające certyfikat zaszczepionego. Według regulaminu imprezy, po wyczerpaniu początkowego limitu 250 osób, kolejne wejdą już tylko te osoby, które w pełni zaszczepiły się przeciwko COVID-19

 

Impreza rozpocznie się już o godzinie 15:00 konkursem kulinarnym. Jak co roku jury wybierze najlepsze dania w kolejnej edycji "Naszych Smaków". Po wręczeniu nagród za najlepsze dania na scenie między świetlicą a boiskiem w Moczyłach wystąpią :

17:00 - występ lokalnej grupy NADODRZANKI z Moczył
17:30 - koncert zespołu Tymczasem
19:00 - koncert artystów Piwnicy Pod Baranami
21:00 - koncert Raz, Dwa, Trzy

reklama

Madar Hurtownia Wedlin Warzymice

Organizator zapewnił także bezpłatną strefę zabaw dla najmłodszych, stoiska lokalnych wystawców oraz punkty gastronomiczne. A kto przyjedzie do Moczył?

RAZ, DWA, TRZY
Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 będą obchodzili 30 lecie swojego istnienia.

PIWNICA POD BARANAMI
Są ostoją tradycji polskiej kultury. Nie poddają się koniunkturze, są niezależni w tym co robią i za to kochani są przez publiczność – artyści Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Nie ma wielu takich miejsc w naszym kraju, w których to artysta i to co ma do przekazania jest sednem występu w których nie ilość kolorowych piór, a celna puenta, zgrabny rym, czy dobrze wybrzmiała nuta, jest miernikiem jakości występu. Niepokorna i nieprzewidywalna od lat, taka jest krakowska Piwnica pod Baranami. W Piwnicy występują najlepsi polscy artyści. To dla nich wielki prestiż i nobilitacja. Jest stały skład artystyczny, ale też wielu współpracujących z nią twórców. A i tak, kiedy przychodzi do występu, to żaden nie jest podobny do wcześniejszego. Taki to urok krakusów tworzących najdziwniejszy i najwspanialszy kabaret świata – jak twierdzą jego bywalcy i przyjaciele, a przyjacielem jest każdy, kto trafi doń choć raz. I chyba mają rację. Piwnica trwa nadal – w roku 2021 obchodzi swoje 65- lecie.

TYMCZASEM
to dobra chwila autorskiej poezji śpiewanej, dla której warto się zatrzymać na moment i dać unieść nad ziemią, aż do skończenia ostatniego słowa i nuty.

reklama

500 250 KEPS Warzymice

Ważne jest aby przed imprezą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią koronawirusa. A to m.in.
- Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma opaskę na rękę, którą musi posiadać przez cały czas trwania imprezy.
- W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 250 osób. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
- W przypadku osiągnięcia limitu, uczestnictwo w wydarzeniu możliwe będzie po okazaniu Organizatorowi certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciwko COVID-19. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne, lecz odmowa jego okazania w przypadku przekroczenia limitu, uniemożliwi uczestnictwo w wydarzeniu.
- Dokument w postaci Unijnego Certyfikatu COVID może zostać okazany organizatorowi w formie cyfrowej lub papierowej.
- Na terenie wydarzenia obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu min. 1,5 metra. W przypadku tworzenia się kolejki, dystans należy zwiększyć do 2 metrów.
- Uczestnik wydarzenia ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w maseczkę ochronną i jej stosowania przez cały czas przebywania na terenie wydarzenia poprzez zakrycie ust i nosa. Brak stosowania się do tych reżimów spowoduje, że uczestnik zostanie poproszony o zastosowanie się do powyższych obowiązków, a w przypadku dalszego uchylenia zostanie poproszony o opuszczenie terenu wydarzenia.

Cały regulamin imprezy dostępny jest TUTAJ 

DolinaDolnejOdry2021