logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Raz, Dwa, Trzy i Piwnica Pod Baranami przyjadą do Moczył!

RazDwaTrzyDolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 2021 w uroczej wsi Moczyły odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia. Już dziś warto tą datę zapisać sobie w kalendarzu. Gwiazdą wieczoru będzie grupa "Raz, Dwa, Trzy". Przed nim na deskach plenerowej sceny wystąpi "Piwnica Pod Baranami" oraz szczecińska grupa "Tymczasem"

 

 

 

Będzie coś dla ducha. Kolejny raz Moczyły zapraszają wszystkich fanów muzyki z Krainy Łagodności. Plenerowy koncert odbędzie się na terenie sportowym przy świetlicy środowiskowej. W zeszły roku gościliśmy u nas Grzegorza Turnaua oraz Artura Andrusa. I były tłumy. W tym roku zainteresowanie może być jeszcze większe. Przyjadą do nas "Raz, Dwa, Trzy" z charyzmatycznym Adamem Nowakiem oraz krakowscy artyści z "Piwnicy Pod Baranami".

reklama

500 250 KEPS Warzymice

Zanim największa gwiazdy pojawią się na scenie plenerowej w Moczyłach. Swój koncert da szczecińska grupa "Tymczasem". Jak piszą o obie artyści "Tymczasem" to dobra chwila autorskiej poezji śpiewanej, dla której warto się zatrzymać na moment i dać unieść nad ziemią, aż do skończenia ostatniego słowa i nuty.

Będzie też coś dla ciała. Już o godzinie 15:00 rozpocznie się konkurs kulinarny "Nasze Smaki" To wieloletnia tradycja tej imprezy. Swoim kunsztem pieczenia czy gotowania może się poszczycić każdy z mieszkańców. Jak zawsze dla twórców najsmaczniejszych dań czekają atrakcyjne nagrody. Dla tych, którym nie uda się skosztować tych specjałów czekają stoiska regionalne gastronomiczne gdzie będzie można skosztować potraw na zimno i na gorąco. Równolegle w trakcie imprezy będzie czynna strefa zabaw dla dzieci.

  reklama

Hair-House

 

Nie pozostaje nic innego - jak tylko zakreślić sobie wielkim kółkiem w kalendarzu - sobotę 28 sierpnia!

 

poezja spiewana 2021

 

Fot miniaturka: Mohylek Wikipedia

Pin It