logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne

Sztuka dobra AuchanWyjątkowa wystawa obrazów, przedmiotów użytkowych i dekoracji będzie dostępna od 9 do 23 października w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Prezentowane prace zostały wykonane przez osoby niepełnosprawne w trakcie warsztatów terapii zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie oraz Fundację ESCO z Wejherowa. Po zakończeniu wystawy będzie można zakupić wybrane prace.

 

 

Podczas wystawy „Szuka Dobra” w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo będzie można obejrzeć prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkie prezentowane obrazy, przedmioty użytkowe oraz dekoracje powstały podczas warsztatów terapii zajęciowej, prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie oraz Fundację ESCO z Wejherowa. Uczestnikami warsztatów były osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez udział w zajęciach rozwijają swoje zdolności manualne i wyobraźnię, a także uczą się wyrażać przeżycia i emocje.

Wystawa, która odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo to również okazja do tego, by spojrzeć na ludzi i świat z innej perspektywy, oczami osób niepełnosprawnych. Jeśli odwiedzającym wyjątkowo spodobają się wybrane prace, będzie je można zakupić po zakończeniu ekspozycji.

  reklama

Ostoja


jas poziomo

– Prezentowane na wystawie prace są na bardzo wysokim poziomie i z pewnością zachwycą wielu oglądających. Powstają podczas warsztatów, które dają uczestnikom wiele radości i pozwalają rozwijać się. Dlatego zachęcam do udziału w wystawie i wspierania osób niepełnosprawnych – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

Wystawa pt. „Sztuka Dobra” będzie dostępna od 9 do 23 października w pasażu Centrum Handlowego Kołbaskowo, Ustowo 45. Prace można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Sztuka dobra Auchan plakat

Pin It