logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Mega wysyp atrakcji w Przecławiu na marzec [KALENDARZ]

marzec w goksirJak na razie zapowiada się rekordowy w wydarzenia miesiąc. Spektakle, koncerty, kabarety a nawet czytanie erotyków czeka na nas w przyszłym miesiącu na deskach Gminnego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Do naszej miejscowości przyjedzie z koncertem m.in Mrozu, Wojciech Waglewski czy Sebastian Riedel. Warto się pospieszyć z kupowaniem biletów, ponieważ na niektóre z atrakcji może już ich zabraknąć.

 

 

Czwartek, 5 marca, godz 18:00
Spektakl "Wszystko o mężczyznach" - to sztuka Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r. Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc. Czy opowiemy wszystko o mężczyznach? Pewnie nie, ale każdy Pan zada sobie pytanie – „Kim jestem?”, a jego Pani, zaintrygowana – „Kim ON jest?”. Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia.
Bilety w cenie od 40 zł pod adresem https://bilety.fm/pl/scena/4699-wszystko-o-mezczyznach-gminny-osrodek-kultury-sportu-i-rekreacji-przeclaw.html

Piatek, 6 marca godz 20:00
Koncert "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" w wykonaniu Sebastiana Riedla & CREE. To będzie przepiękne wydarzenie (muzyczno-wizualne) stworzone przez Sebastiana Riedla w hołdzie swojemu ojcu. W trakcie wydarzenia usłyszymy największe przeboje Dżemu w wykonaniu Sebastiana Riedla i zespołu CREE oraz zobaczymy oryginalne fotorelacje i filmy krótkometrażowe udostępnione przez „osobistych" reporterów Ryśka Riedla i Dżemu. Koncert organizowany jest w ramach 25 rocznicy śmierci Ryśka Riedla i w 25 rocznicę powstania zespołu CREE, którego pomysłodawcą był sam Rysiek Riedel.
Bilety w cenie od 35 zł pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4395-sebastian-riedel-i-cree-przeclaw-goksir.html

Sobota, 7 marca, godz 19:00
Koncert "Forced to Mode". Berlińska grupa od lat z sukcesami występuje w Europie. Christian Schottstad, Matthias Kahra i Thomas Schernikau tworzą zgrane trio, które potrafi przenieść nas do czasów „Rose Bowl” czy „Devotional”. Każdy fan Depeche Mode może odnaleźć na koncercie FIIM te emocje, które przeżywał kilkanaście lat temu.
Bilety w cenie od 55 zł pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4515-forced-to-mode-przeclaw-goksir.html

Na kolejne dwie atrakcje bilety są już wyprzedane. W niedzielę, 8 marca o 19:30 wystąpi w Przecław zespół "Dikanda" grający "world music". W swojej twórczości Dikanda stawia na autentyczność stylu – poszukuje nowych nurtów i większość utworów jest oryginalnymi kompozycjami. Muzyczne inspiracje czerpie z tradycyjnych, folkowych brzmień szeroko rozumianego orientu – od Bałkanów, przez Izrael, Kurdystan, Białoruś po Indie. W ich utworach można usłyszeć głównie brzmienia bałkańskie i cygańskie.

W poniedziałek, 9 marca o 19:00 Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - zwyciężczyni programu "Mam Talent", wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Tutaj bilety także zostały wyprzedane.

Czwartek, 12 marca, godz 19:00
Koncert VOO VOO na czele z Wojciechem Waglewskim. Grupa gra zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum and bass, hip-hop czy nu jazz.
Bilety w cenie 59zł dostępne pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4404-voo-voo-przeclaw-goksir.html

Piątek, 13 marca, godz 19:00
Marek Piekarczyk Akustycznie. To legenda polskiej sceny rockowej. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „JesusChristSuperStar”, w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show “The Voice of Poland” oraz współprowadzący audycję radiową “Rock&Roll’owa Historia Świata” w RMF FM. Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 80 zł pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4427-marek-piekarczyk-akustycznie-przeclaw-goksir.html

Sobota, 14 marca, godz 20:00
STAND-UP Grzegorza Dolniaka. "Termin Przydatności" to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. Termin przydatności to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas. Przed Grzegorzem wystąpi 20-minutowy support.
Bilety w cenie 35 zł pod adresem https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48573/Przec%C5%82aw/Grzegorz+Dolniak+stand-up/

Czwartek 19 marca, godz 20:00
Kabaret Nowaki, który tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
Bilety w cenie od 35 zł już niestety zostały wyprzedane.

Piątek, 20 marca, godz 19:00
Koncert Meek, Oh Why? Trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?". Futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która w naszym odczuciu odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hiphopem, a popem alternatywnym. Album promuje teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i zdjęciami Adama Romanowskiego w którym usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.
Bilety w przedsprzedaży po 40 zł pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4450-meek-oh-why-przeclaw-goksir.html

/cdn/

Marzec GOKSiR plakat