logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszenie na koncert „Kolęda łączy pokolenia”

koleda laczy pokoleniaJuż w najbliższy czwartek, na pięknej scenie GOKSiRu, odbędzie się koncert, który został przygotowany przez cztery grupy wykonawcze: znane w powiecie polickim  Siadliczanki i Nadodrzanki, studentów Akademii Sztuki w Szczecinie oraz uczniów szkoły w Przecławiu!

 

 


Już w najbliższy czwartek, na pięknej scenie GOKSiRu, odbędzie się koncert, który został przygotowany przez cztery grupy wykonawcze: znane w powiecie polickim  Siadliczanki i Nadodrzanki, studentów Akademii Sztuki w Szczecinie oraz uczniów szkoły w Przecławiu.

 reklama

ostoja 1

 

W repertuarze, oprócz tradycyjnych kolęd i pastorałek, usłyszymy autorski program Pani Krystyny Weretyńskiej, oraz niespodzianki muzyczne przygotowane przez Nadodrzanki pod czujnym uchem p. Katarzyny Rydzak.
 
Studenci Akademii Sztuki w Szczecinie, w ramach przedmiotu „Instrumenty szkolne”, przygotowali swoje aranżacje kolęd, które zostały zrealizowane przez uczniów podczas lekcji muzyki i zajęć koła flażoletowego. Efekt tej pracy będzie można usłyszeć podczas koncertu pt. „Kolęda łączy pokolenia”.

Cegiełki na koncert są w cenie 10 zł, do nabycia w szkole w Przecławiu.

 plakat koleda laczy pokolenia

Pin It