logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Styczniowe atrakcje w GOKSiR [KALENDARZ]

repertuar goksir styczen 2020 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu nie zwalnia tempa. W styczniu zaplanowano dla mieszkańców wiele wydarzeń i atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zaraz po Nowym Roku odbędą się pierwsze spektakle, koncerty i projekcje filmowe. Warto pospieszyć się z bukowaniem biletów - niektóre z koncertów mają już wyprzedany komplet miejsc.

 

 

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy gminny sztab przeniesie się ze szkoły podstawowej do GOKSiR. Przygotowujemy się już do licytacji, które częściowo w tym roku przeniesiemy do internetu - mówi dyrektor Mariusz Skóra. Licytacje internetowe zaczęliśmy już 15 grudnia. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby podarować na licytacje jakieś przedmioty, usługi, karnety, vouchery, cokolwiek o dostarczanie już darów do GOKSiR lub kontakt telefoniczny lub e-mail w razie konieczności podjechania celem osobistego odbioru "darów".

Aukcje już trwają pod adresem https://www.facebook.com/goksir.kolbaskowo hitem długiej licytacji jest fotel wykonany własnoręcznie przez wójta gminy oraz VIP karnet dla dwóch osób na wszystkie wydarzenia w GOKSiR w 2020 wyceniany na około 15 tys zł.

15 stycznia w środę w Przecławiu zaśpiewa Marika. To wydarzenie w ramach cyklu "Scena Kobiet". Marika zaczynała w 2002 r. od brzmień na pograniczu reggae i soulu.W swoim dorobku ma już 5 albumów, nominację do Fryderyków i SuperJedynek, pracowała też w radiu i telewizji (m.in. jako prowadząca program Voice of Poland). Bilety w cenie od 39zł do 49zł dostępne pod adresem: https://bilety.fm/pl/muzyka/4376-marika-przeclaw-goksir.html

 reklama

ostoja 1

W piątek 17 stycznia do Przecławia przyjedzie Wojciech Pszoniak. Wystąpi on w sztuce „Belfer” autorstwa belgijskiego dramaturga Jeana Pierre’a Dopagne’a. To historia nauczyciela wykładającego literaturę w szkole dla tzw. trudnej młodzieży. Wyreżyserowana przez Michała Kwiecińskiego sztuka pokazywana już była w kilkudziesięciu krajach na świecie. Prowokuje do dyskusji i stawia wiele pytań dotyczących relacji nauczyciel-uczeń. Bilety w cenach od 99 do 120 zł jeszcze dostępne pod adresem https://bilety.fm/pl/scena/4365-belfer-goksir-przeclaw.html

A w sobotę 18 stycznia przecławska scena będzie należeć do "Polskich Beatelsów". THE POSTMAN to najlepszy polski Tribute Band wykonujący utwory Beatlesów. Uznani są w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Ich przygoda z Beatlesami rozpoczęła się w 1997 roku. Zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce i Europie. The Postman nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda jakby właśnie przybył z tamtej epoki. Bilety od 19 do 29 zł dostępne pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4374-the-postman-polscy-beatlesi-przeclaw-goksir.html

We wtorek 21 stycznia wystąpi w Przecławiu zespół wokalno - instrumentalny "Fairy Ladies". To "Muzyczna podróż bez granic" - podróż po muzyce operowej, operetkowej i musicalowej w krainie muzyki wiedeńskiej, amerykańskiej, węgierskiej i włoskiej. Repertuar jest starannie dobrany pod względem różnorodności brzmienia oraz technik wykonawczych. Zapowiedź każdej pozycji przez jedną z artystek nie tylko wprowadza w nastrój danego utworu, ale nadaje całemu przedstawieniu charakter edukacyjny. W programie znajdują się również pozycje aktywizujące publiczność do wspólnego wykonywania utworów. To wydarzenie nie jest biletowane a wstęp jest wolny!

W czwartek 23 stycznia na deskach GOKSiR o 19:30 zatańczy i zaśpiewa zespół pieśni i tańca ziemi szczecińskiej "Krąg". Wstęp wolny!

Dwa dni później, w sobotę 25 stycznia, muzyczna komedia „Przychodzi baba do lekarza” w gwiazdorskiej obsadzie. To najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie - z muzyką na żywo! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Bilety w cenie od 59zł do 70zł dostępne pod adresem https://bilety.fm/pl/scena/4440-przychodzi-baba-do-lekarza-przeclaw-goksir.html

Na koniec wydarzenie, na które nie dostaniemy już biletów. W przedsprzedaży rozeszły się błyskawicznie. 1 lutego Przecław odwiedzi Julia Pietrucha w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej pt. „ FOLK it! TOUR”. Zainteresowanie biletami było tak duże, że dzień później w niedzielę 2 lutego odbędzie się jeszcze jeden koncert. Bilety w cenie 65-75 zł dostępne pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4463-julia-pietrucha-folk-it-tour-ii-przeclaw-goksir.html Biletów na "drugi termin" nie zostało wiele - warto się pospieszyć.

W prawie każdą sobotę (11, 18 i 25 stycznia) odbędą się familijne poranki filmowe. Na dużym ekranie dla dzieci zawsze coś ciekwawego, albo animacja pełnometrażowa albo film familijny. Bilety tylko po 5zł.

repertuar goksir styczen 2020

Pin It