logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Magda Umer przyjedzie do Moczył!

Magda UmerZnamy już wykonawców w ramach piątej edycji "Doliny Dolnej Odry Poezją Śpiewaną". W tym roku do nadoodrzańskich Moczył przyjedzie Magda Umer. Na scenie pojawi się także Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają, którzy trzy lata temu dali niezapomniany koncert. W Moczyłach gościć będziemy także grupę "Nad Porami Roku" oraz "Jackpot".

 

 

Przez Moczyły w ostatnich 5 latach przewinęło się wiele grup wyznaczających standardy piosenek „z krainy łagodności”. W sobotę 1 września odbędzie się już piąta edycja imprezy "Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewaną", która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszej gminy. Imprezę poprowadzi Michał Janicki - aktor Teatru Polskiego i gwiazda kabaretu Czarny Kot Rudy. Początek już o godzinie 16:00

W ramach imprezy odbędzie się konkurs kulinarny „Nasze smaki”, warsztaty wikliniarskie oraz wystawa prac lokalnych twórców. Organizator - gmina Kołbaskowo zapewnia też strefę zabaw dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne.

Na koncert pod odkrytym niebem do jednej z najpiękniejszych miejscowości gminy zaprasza wójt - Małgorzata Schwarz. Wstęp jest bezpłatny.

 

Dolina Dolnej Odry 2018

 

 

 

Pin It