logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Gimnazjum zaprasza na spotkanie historyczne.

spotkanie historycznePubliczne Gimnazjum w Przecławiu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy, a także osoby spoza jej terenów na spotkanie historyczne, które opowie o najważniejszym w dziejach świata konflikcie zbrojnym, ze szczególnym uwzględnieniem losów naszych najbliższych terenów. W ramach spotkania odbędą się dyskusje ze znanymi historykami Szczecina i Polic, wystawa pamiątek i elementów umundurowania z okresu II wojny światowej oraz ciekawe prezentacje, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej!

 

Spotkanie to skierowane jest do każdego, nie tylko do pasjonatów historii. Zapewniamy, że nikt nie będzie się tutaj nudził – zapewnimy sporo atrakcji oraz najciekawsze informacje, których próżno szukać w Internecie! Dodatkową zachętą niech będą zaproszeni goście – Pan Marek Łuczak, znany ze swych obszernych, wyczerpujących opracowań historycznych poszczególnych dzielnic miasta Szczecina oraz gminy Kołbaskowo oraz Pan Jan Matura – znany policki historyk i gawędziarz, pasjonujący się dawnymi dziejami swojego miasta.

Spotkanie odbędzie się
14 kwietnia 2016 r. (czwartek)
o godzinie 18:00
w forum Publicznego Gimnazjum w Przecławiu

Potrwa ono około dwóch godzin – z całą pewnością jednak nikt nie uzna ich za stracone!

Zachęcamy w sposób szczególny do wzięcia udziału w spotkaniu, ponieważ jest ono elementem projektu edukacyjnego, przygotowywanego przez dwóch uczniów Publicznego Gimnazjum w Przecławiu w ramach rekrutacji do XXII Sejmu Dzieci i Młodzieży. Ta dwójka za wszelką cenę stara się zdobyć mandaty posłów tego sejmu, aby móc stanowić tam reprezentację swojego regionu. Serdecznie proszą oni o wsparcie – czym więcej osób pojawi się na spotkaniu, tym większe są szanse na ich powodzenie. Stąd tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia gimnazjum tego dnia!

 

spotkanie historyczne plakat

Tekst i grafika : K. Andrulonis

Pin It