ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Dziś sadzimy - wiosną oko cieszymy

krokusy 2015Wprawdzie zaczęła się dopiero jesień, ale my już myślimy o wiośnie. W najbliższą sobotę, 3 października zapraszamy wszystkich okolicznych mieszkańców do wspólnego sadzenia cebulek krokusów. Upiększą one na wiosnę ścieżkę rowerową od Warzymic do Przecławia oraz Aleję Śliwkową koło Tęczowych Ogrodów. Pierwsza zbiórka o godzinie 9.00 przy hotelu "Dworski"

 

 


O tym, że mieszkańcy lubią spacerować i jeździć rowerami nie trzeba nikogo przekonywać. Ścieżka pieszo-rowerowa od "Netto" do Przecławia jest wyjątkowo popularna i często uczęszczana. Nie brakuje też spacerowiczów z drugiej strony osiedla przy tzw. Alei Śliwkowej. Teraz przyszedł czas ją przyozdobić. Mamy 7.000 cebulek w kolorach żółtym i fioletowym.

Pracy jest dużo i  każda para rąk się przyda. Krokusy mogą także sadzić dzieci pod okiem dorosłych. zapraszamy do akcji także szkoły, kluby sportowe i inne organizacje.  Przyjdźmy całymi rodzinami i pamiętajmy o rękawicach oraz narzędziach do sadzenia - najlepszy będzie szpikulec lub mała łopatka.

Zbiórka w sobotę 3 października o godz 9.00 przed hotelem Dworski w Przecławiu.

Miejmy nadzieję że nie będziemy już musieli wybierać się do Szczecina na Jasne Błonia, aby cieszyć się widokiem tysięcy kwitnących krokusów.

sadzimy krokusy 2015

Pin It