logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

To będzie wieczór poezji i smaków

poezja spiewana 2015W sobotnie popołudnie, 5 września, w Moczyłach odbędzie się druga edycja koncertu pod nazwą „Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewaną”. W jednej z najpiękniejszych wsi gminy Kołbaskowo wystąpią polskie gwiazdy prezentujący muzykę z krainy łagodności. Imprezie towarzyszyć będzie także wystawa malarska grupy „Indygo” i wystawa fotograficzna Zbigniewa Pajewskiego. Przed imprezą przeprowadzony zostanie konkurs "Dobre smaki" organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobre Gminy. Będzie więc "coś dla ciała i coś dla ducha".

 

Zeszłoroczny koncert poezji śpiewanej był bardzo udany. Dopisała frekwencja i pogoda. Mieszkańcy wsi nie spodziewali się tak wielkiego oblężenia. Już po kilku godzinach na straganach zabrakło wiejskich specjałów, ręcznie wykonanych ozdób oraz przetworów na zimę. Pojawiły się także kłopoty z parkowaniem. W tym roku ma być lepiej. Mieszkańcy już od kilku tygodni przygotowują wieś na to najważniejsze wydarzenie.

Na tymczasowej scenie posadowionej obok boiska piłkarskiego zaprezentują się :
- o godz. 17:00 Nad Porami Roku
- o godz. 17:50 Grażyna Madej
- o godz. 18:45 Barbara Stępniak-Wilk
- o godz. 19:50 Robert Kasprzycki
- o godz. 21:00 Andrzej i Maja Sikorowscy

Koncert poprowadzi aktor Teatru Polskiego w Szczecinie - Michał Janicki. Od godziny 14:00 oddana zostanie do dyspozycji dzieci strefa zabaw, wtedy też rozpoczną się próby zespołów. Na godzinę przed koncertem, o 16:00 odbędzie się Przegląd Młodych Talentów.

Więcej informacji dostępnych na stronach gminy - TUTAJ

dolina dolnej odry poezja

 

lgd konkurs

Pin It