logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

11 stycznia Przecław zagra razem z Wielką Orkiestrą

23 final wospTradycyjnie już w drugą niedzielę roku, czyli tym razem 11 stycznia 2015 roku, w Przecławiu będzie głośno i kolorowo, a to za sprawą 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia 44 wolontariuszy, zaopatrzonych w identyfikatory oraz orkiestrowe puszki, kwestować będzie na terenie naszej gminy. 

 

 

 

Tym razem zbieramy pieniądze na rzecz PODTRZYMANIA WYSOKICH STANDARDÓW LECZENIA DZIECI NA ODDZIAŁACH PEDIATRYCZNYCH I ONKOLOGICZNYCH oraz DLA GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Apelujemy więc do Państwa o gorące serca i włączenie się do akcji, by również gmina Kołbaskowo miała udział w pomocy dzieciom i osobom starszym.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca na tą imprezę - mówi Izabela Fertała, szef gminnego sztabu WOŚP. Zbieramy w tym roku nie tylko dla najmłodszych ale i dla najstarszych, których jest coraz więcej w naszym społeczeństwie i też potrzebują wsparcia.

Kwestować będą strażacy z Kołbaskowa, uczniowe skół podstawowych z Będargowa, Przecławia i Kołbaskowa oraz gimnazjaliści. W sumie 44 osoby. Centralna impreza będzie miała miejsce w szkole podstawowej w Przecławiu. Na sali gimnastycznej odbędą się aukcje oraz występy artystyczne. Początek imprezy o godzinie 10:00.

 

wosp baner

 

Pin It