logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

17-18 października - zbiórka karmy dla zwierząt

zbiorka-karmy-20124 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z okazji takiego święta można nie tylko pobawić się z domowymi pupilami, ale i także wspomóc okoliczne schroniska. W najbliższy piątek i sobotę w przecławskiej biedronce wolontariusze przeprowadzą zbiórkę karmy, kocy i zabawek dla podopiecznych schroniska. Szczególnie cenne są ryż, kasza, gotowa karma dla szczeniąt i kociąt w puszkach i workach. Zwierzaki czekają również na koce i materace, które ochronią je zimą przed mrozem.


Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wsparcia tej akcji i zakupu karmy lub akcesoriów dla Międzygminnego Schroniska Dla bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Zbierane będa : sucha karma, puszki, kasza, ryż, makaron, koce, legowiska, obroże, smycze, kagańce - mogą być również używane. Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom, ale także powinna być inspiracją do zauważania wszystkich potrzebujących. 


Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Zbiórka odbędzie się w Biedronce w Przecławiu.

 

zbiorka-karmy-pazdziernik-2014

Pin It