logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy na "Białą Sobotę" 4 czerwca !

biala sobota 2016Za kilka dni "Biała Sobota". W tym roku odbędzie się przez wakacjami. 4 czerwca mieszkańcy gminy Kołbaskowo będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Organizatorzy zapraszają do szkoły podstawowej w Przecławiu, początek o godzinie 8:00.

 

 

 

 


Biała Sobota, podobnie jak coroczne wizyty mammobusu, wpisała się już w kalendarz działań związanych z profilaktyką zdrowotną w gminie Kołbaskowo. Zainteresowanie, jakim się cieszy, potwierdza, że jest bardzo potrzebna i oczekiwana przez mieszkańców gminy. W ramach tegorocznej akcji mieszkańcy skorzystają z bezpłatnych badań lekarskich. Specjalistycznych porad od godziny 9:30 udzielać będą m.in.: dermatolog, dietetyk, laryngolog i kosmetolog. Dodatkowo w Przychodni Medycyny Rodzinnej "Akademia Zdrowia" Dr. Żulińskiego od godz. 8:00 przyjmować będzie ginekolog. W szkole podstawowe będzie można wykonać RTG klatki piersiowej, diagnostyke krwi, badanie kału na krew utajoną oraz diagnostykę osteoporozy.


Organizatorem Białej Soboty jest Gmina Kołbaskowo, Centrum Medyczne "Sonomed" i Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo.

 

biala sobota 2016 plakat

 

 

Pin It