logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Victoria już po wakacjach i zaprasza na mecze.

victoria-narybekTo były pracowite wakacje dla działaczy LKS Victoria 95 Przecław. Pod koniec czerwca zorganizowano uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi zawodnicy wyjechali na obóz sportowy do Czarnocina. A dziś, już wypoczęci i bojowo nastawieni do walki, zapraszają mieszkańców na mecze. Pierwsze spotkanie już 23 sierpnia.

 

 

 

Pożegnanie sezonu piłkarskiego 2013/14 odbyło się 28 czerwca na stadionie piłkarskim przy Alei Kasztanowej. W tym dniu odbyły się towarzyskie mecze i zabawy. Zagrały nawet pięcioletnie dzieciaczki, najgoręcej dopingowane przez swoich rodziców. Na zakończenie zmagań każdy, nawet najmniejszy, zawodnik otrzymał pamiątkową koszulkę i medal.

 

Pod koniec lipca młodzi zawodnicy Victorii wjechali na obóz sportowy do Czarnocina nad Zalewem Szczecińskim. Przebywała tam grupa naszych piłkarzy złożona z juniorów, młodzików, orlików, żaków i skrzatów - mówi Marek Siwa Prezes Prezes Klubu LKS Victoria'95 Przecław. Zawodnicy ciężko trenowali pod okiem trenerów Patryka, Filipa i Pauli. Nad całością wyjazdu czuwał kierownik obozu Pan Grzegorz Szargut.  Pogoda dopisała. W wolnym czasie młodzi zawodnicy korzystali z kąpieliska, gier świetlicowych oraz wycieczek rowerowych. Na zakończenie urządzono wspólne ognisko z kiełbaskami.

 

A już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki klasy okręgowej. 23 sierpnia zapraszamy mieszkańców na pierwszy mecz, który odbędzie się na stadionie przy ul. Kasztanowej. Nasza Victoria podejmie Tanowię Tanowo. Znamy już terminy spotkań wszystkich meczy, które odbędą się w Przecławiu. Poniżej prezentujemy terminarze drużyn uczestniczących w rozgrywkach organizowanych przez ZZPN w Szczecinie.

 

Victoria-J

Victoria-M

Victoria-O 

 

Pin It