logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Przecławski wydział komunikacji jeszcze długo nie ruszy

wydzial komunikacjiNie uda się w najbliższym czasie otworzyć filii wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego, która mieści się w Przecławiu. W placówce nie ma dostatecznych możliwości zapewnienia bezpiecznej obsługi interesantów. W przypadkach najpilniejszych kierowcy muszą udać się do Polic. Jednak tam realizowane są tylko przypadki niezbędne i wizyta jest możliwa wyłącznie po telefonicznym umówieniu się.

 

 

 

Niestety ale filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Przecławiu na dzień dzisiejszy zgodnie z Zarządzeniem Starosty Polickiego jest zamknięta do odwołania - mówi Magdalena Sochanowska Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach. Powodem tego jest przede wszystkim brak możliwości zapewnienia wymogów sanitarnych zarówno dla klientów Wydziału jak i dla samych pracowników. Wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdów można natomiast załatwić w Policach.

  reklama

Ostoja

Jednak przed wizytą w urzędzie zalecany jest kontakt z pracownikami Wydziału w celu ustalenia jej konieczności (tel. 91 31 23 990, 91 43 28 159, 91 43 28 101, 91 43 28 104). Bezpośrednia obsługa klienta w Policach jest mocno ograniczona i odbywa się tylko w przypadkach niezbędnych i po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty. Wszystkie wnioski do wydziału składane są w urnie w przedsionku urzędu.

 reklama

Montessori 2

Pracownicy wydziału informują także, aby ograniczyć wizyty w urzędach w czasie epidemii, przedłużone zostały terminy na dokonanie rejestracji pojazdów i terminy ważności badań lekarskich i psychologicznych kierowców. Obecnie aż do pół roku został wydłużony termin na rejestrację pojazdu używanego sprowadzonego z zagranicy oraz na zawiadomienie o nabyciu lub zbyciu pojazdu. W przypadku kończących się badań lekarskich i psychologicznych, kierowcy na czas pandemii będą zwolnieni z tego obowiązku. A po odwołaniu stanu zagrożenia epidemiologicznego zachowają swoją ważność nie dłużej niż 60 dni.

Pin It