logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Przecławianka, Katarzyna Grynfelder w finale Miss Polonia

KatarzynaGrynfelderW piątek 9 grudnia 2011 odbędzie się najbardziej prestiżowy w kraju konkurs o koronę najpiękniejszej Polki. W finale Miss Polonia 2011 wśród 18 kandydatek zobaczymy mieszkankę naszej gminy - Katarzynę Gynfelder. Dziś już możemy głosować na nią w konkursie Miss Polonia Internautów na portalu Wirtualnej Polski. Finałowa gala będzie transmitowana przez TVP2 o godz. 21:15. W trakcie konkursu odbędzie się głosowanie w systemie sms'owym.Moja przygoda z miss zaczęła się już w 1997r - mówi Katarzyna Grynfelder - miałam wtedy 7 lat brałam udział w konkursie Małej Miss na Dniach Morza w Szczecinie. Później dłuugo, długo nic. Przygoda na nowo z konkursem Miss zaczęła się od Miss Pogoni Szczecin 2010.
Warto zwrócić uwagę na to, że nasza Miss nie tylko interesuje się piłką nożną, ale także sama gra. Na co dzień broni barw III ligowej drużyny Wołczkowo Bezrzecze (a wcześniej Pogoni Szczecin Women).
 
Potem był konkurs w Kołobrzegu i tytuł I vice Miss Regionu Środkowopomorskiego. 27 lipca Kasia wystartowała w ćwierćfinałach Miss Polonia w Białymstoku, gdzie wybrano po dwie kandydatki z każdego województwa. Ostatecznie kilka dni później w półfinale zdobyła tytuł Miss Województwa Zachodniopomorskiego i tym zagwarantowała sobie występ w grudniowym finale.

Niespodziankę jaką sprawiło nam Biuro Miss Polonia było tygodniowe zgrupowanie przygotowujące do finału w malowniczym kurorcie Sharm El Sheikh w Egipcie. Chociaż na chwilę mogłyśmy zapomnieć po polskiej jesieni, podziwiać piękno ojczyzny faraonów. Przez cały czas zgrupowania, byłyśmy bacznie obserwowane przez ekipę z "pytania na śniadanie", miałyśmy robione sesje zdjęciowe, mogłyśmy się poznać bliżej, spędzić naprawdę sympatycznie czas. W Egipcie towarzyszyła nam Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz, która bardzo nas wspierała, opowiadała o swoich początkach z miss oraz jak to jest zostać najpiękniejszą polką.
Następne zgrupowanie na które jadę odbędzie się 27 listopada w Czorsztynie. Przez całe 2 tygodnie będziemy ćwiczyły układy choreograficzne, przymierzały stroje na galę finałową, dopasowywały makijaże, fryzury. Czekają nas na prawdę ciężkie 2 tyg na szpilkach ;) Gala Finałowa konkursu odbywa się 9 grudnia w Otrębusach pod Warszawą w  Europejskim Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej "Matecznik". Proszę trzymać kciuki! - dodaje na koniec Pani Kasia.

Obecnie na portalu Wirtualnej Polski trwa głosowanie na Miss Polonia Internautów - link TUTAJ.
A my trzymamy kciuki za powodzenie naszej mieszkanki w konkursie finałowym. Transmisja w TVP2, 9 grudnia o godzinie 21:15.Fot : Dariusz Senkowski

Pin It