logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Nowa radna : Anna Sypniewska

sypniewska_Nazywam się Anna Sypniewska, mam 48 lat. Od 31 lat jestem mieszkanką Przecławia. Tu, wraz z mężem, wychowałam dwójkę wspaniałych dzieci. Magda i Jacek są już dorośli i samodzielni. W 1995 roku, po otwarciu Szkoły Podstawowej, zostałam członkiem Rady Rodziców i wspólnie z innym rodzicami organizowałam imprezy dla dzieci i dorosłych.

 

 

To była fantastyczna grupa ludzi: Jola Awiżyn, Irenka Sienkiewicz, Maria Górnaś, Helenka Butlańska i wielu innych, którzy chcieli coś zrobić na rzecz szkoły. Nasze działania bardzo wspierała Pani dyrektor - Maria Palacz. Pozostało mnóstwo wspomnień i przyjaźni, które przetrwały do dziś. Przecław to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Tutaj jestem "u siebie" - mam blisko rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu mam swój ukochany ogród i biegającą po nim suczkę Inę.
Jestem  z zawodu i zamiłowania ogrodnikiem. Uwielbiam pielęgnować swoje rośliny i cieszyć się każdym nowym okazem. Lubię z ludźmi porozmawiać o wspólnych problemach i bolączkach naszego codziennego życia. Chciałabym, żeby tych problemów było jak najmniej. Propozycje by kandydować do Rady Gminy miałam już kilka lat temu, ale z nich nie skorzystałam, na co złożyło się wiele czynników. W tym roku, kiedy z taką propozycją wyszła Pani Małgosia Schwarz, zdecydowałam się. Nie bez znaczenia było też to, z kim znajdę się na liście. Ogromnie się cieszę, że tylu ludzi obdarzyło mnie swoim zaufaniem, i postaram się tego zaufania nie zawieść. Wiem, że wiele muszę się nauczyć i to w bardzo krótkim czasie, ale wiem też, że dam radę, bo mam wsparcie ludzi, którzy już w samorządzie byli. Łatwo nie będzie, bo wiele jest do zrobienia. Ciąży na nas wszystkich duża odpowiedzialność i zdajemy sobie z tego sprawę.