STAN GER. - Beautiful Shines [PREMIERA 6 MARCA]

stan ger premieraJuż za kilka dni światło dzienne ujrzy teledysk tej formacji zrealizowany w Przecławiu. Młodzi muzycy nakręcili go w m.in. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji oraz na terenie Przecławia i Warzymic. Grupa wystąpiła w krótkim recitalem jak support przed koncertem Johna Portera, który zagrał u nas 9 lutego.

 

 

 

„STAN GER.” to projekt muzyczny tworzony przez Pawła Warsińskiego i Pawła Piaseckiego po latach tworzenia „do szuflady” panowie postanowił zaprezentować swoje brzmienia szerszej publiczności.

Inspiracje znajdują w otaczającym ich świecie - garściami czerpią ze swoich przemyśleń i doświadczeń, chociaż, jak sami podkreślają, to smutek jest głównym motywem ich twórczości. Artyści nie boją się odważnych fuzji gatunków – w utworach łączą muzykę klasyczną z elektroniką oraz innymi gatunkami. Gitarowe riffy, delikatne brzmienie fortepianu, skrzypce i męskie wokale wprowadzają słuchacza w muzyczny trans.

  reklama

Ostoja

„STAN GER” ma magiczną moc przekazywania swoich emocji słuchaczom. Ich utwory z powodzeniem mogłyby stanowić ścieżkę dźwiękową melancholijnych chwil, które nawiedzają każdego.

Oficjalna premierę teledysku na kanale youtube ustalono na 6 marca na godzinie 20:00. Link do tego teledysku będzie umieszczony w końcowej treści tego artykułu. Całej załodze życzymy tysięcy wyświetleń!


Trailer BS

Wrzucamy Wam zapowiedź klipu - sprawdźcie czy po obejrzeniu czekacie na niego bardziej czy mniej ;-)

Opublikowany przez STAN GER. official Niedziela, 1 marca 2020