logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Złapano złodzieja rowerów na "Zielonym Polu"

skradzione-roweryPolicja z Mierzyna zatrzymała złodzieja rowerów i pasera, który je sprzedawał. Za dokonane czyny mogą spędzić nawet pięć lat w więzieniu. Sprawca wybierał rowery, które były pozostawione na klatce bez zabezpieczenia. Kilka odzyskanych jednośladów wkrótce wróci do właścicieli.

 

 

Przez ostatnich kilka miesięcy do komisariatu wpływały zgłoszenia o tym, że z klatek schodowych giną rowery. Do przestępstw najczęściej dochodziło w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole". Policja wreszcie namierzyła sprawców. 25-latek z powiatu polickiego został złapany na gorącym uczynku. Mundurowym udało się też zatrzymać jego wspólnika - 48-latka z Wielkopolski, który skupował skradzione rowery.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Mierzynie w ramach prowadzonnych czynności służbowych dokonali zabezpieczenia rowerów pochodzacych najprawdopodobniej z dokonanych kradzieży na terenie osiedli w miejscowości Warzymice  i Przecław - informuje Sławomir Czura Komendant Komisariatu Policji w Mierzynie. Mając na uwadze powyższe proszę o kontakt osoby, które na załączonych zdjęciach rozpoznają swoją własność z Dyżurnym Komisariatu Policji w Mierzynie pod tel 91 8217311.

 

 

 

 

Pin It