logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zaginął nasz mieszkaniec! Szukamy Pana Andrzeja [PILNE]

andrzej przeclawPan Andrzej wyszedł z domu w niedzielę około godziny 15:00. Szedł na "stary Przecław". Widoczny był ostatnio na kamerach w okolicach gminnego przedszkola. Niestety dalej ślad za nim się urwał. Nasz mieszkaniec nie zabrał ze sobą telefonu i dokumentów. Pana Andrzeja PILNIE poszukuje rodzina z Przecławia.

 

 

Pan Andrzej ma 63 lata, mieszka od wielu lat w Przecławiu razem z rodziną i wnukami. W dniu zaginięcia, czyli w niedzielne popołudnie, był ubrany był w ciemno-granatową kurtkę, szarą czapkę, szare spodnie dresowe i brązowe buty.

Sprawdzaliśmy kamery - mówi jego córka Agnieszka - ostatnio widziany był w okolicach gminnego nowego przedszkola, potem ślad się urwał. Dalej kamer już nie ma. Pod Dino, czy skate-parku też nie. Zaginięcie zgłosiliśmy w niedzielę około godziny 20:00 na Komendzie Policji w Mierzynie.
W dniu zaginięcia w niedzielę ciemno było już po 16:30 i zaczął padać deszcz. Ubrany był ciepło, w czapkę, ale na kamerach innych nic nie ma. Tata jest zdrowy, nie cierpi na żadne choroby, nie ma zaniku pamięci

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 Hair-House

WolneSlowa GIF

 

Niestety nie można sprawdzić nic po śladzie telefonu komórkowego, gdzie się logował z możliwą lokalizacją, ponieważ nie zabrał go ze sobą. Podobnie z dokumentami - zostały one w domu. Sprawę zaginięcia prowadzi jego najbliższa rodzina oraz Policja.

 

Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc w tej sprawie proszony jest o kontakt z rodziną pod nr telefonu 502162922

Komisariatem Policji w Mierzynie - oficer dyżurny jest pod tel. 47 78 26 311

Lub najprościej z policją pod numerem 112

 

andrzej przeclaw 001

 

Pin It