logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Kadrowe tsunami w przecławskim goksirze.

goksir styczen 2022Zarządzeniem z dnia wczorajszego, wójt gminy Kołbaskowo odwołała ze stanowiska dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji p. Mariusza Skórę. I to nie jedyna zmiana kadrowa w przecławskiej placówce. Okazuje się, że z pracy odeszło w ostatnim czasie więcej osób. 

 

 

 

 

W uzasadnieniu zarządzenia nr 89.2022 dostępnego TUTAJ czytamy, że powodem tej decyzji był m.in. brak nadzoru nad pracownicą, która założyła konkurencyjną działalność i wykorzystywała do tego mienie gminy podczas organizacji koncertów w Szczecinie. Zarzutów stawianych dyrektorowi Skórze było więcej. Obecnie trwa tam kontrola.

  reklama

Hair-House

 

Jak widać sytuacja dyrektora placówki zmieniła się diametralnie, gdyż na krótko przed wakacjami, poinformował w mediach społecznościowych, iż otrzymał z rąk wójta powołanie na to stanowisko na pięć kolejnych lat. Ale to nie jedna zmiana kadrowa. Już wcześniej odeszło trochę osób – mówi jeden z pracowników. Kasia, która prowadziła zajęcia taneczne, Małgosia z recepcji, Krzysiek konserwator. A niedawno Kasia i Mateusz. Sytuacja zrobiła się przygnębiająca.

reklama

Auchan rekrutacja

 

Drugi miesiąc w przecławskim GOKSiRze nie pracuje Mateusz Iżakowski, znany widzom GOKSiR.tv, prowadzący cotygodniowe wydania aktualności. Ostatnie wydanie poprowadził 15 lipca i do tej pory jest cisza w eterze. Wprawdzie pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na jego stanowisko, jednak przy obecnej sytuacji na rynku znalezienie nowego pracownika, może okazać się trudne. Ja otrzymałem atrakcyjniejszą ofertę pracy w Szczecinie, tam gdzie mieszkam – mówi Mateusz Iżakowski. Ale GOKSiR.TV ruszy niebawem. Wrócę na wizję, ale na trochę innych zasadach. Będą nowe materiały, rebranding, poczekajcie.

Z pracy w połowie sierpnia odeszła Katarzyna Nowakowska, odpowiedzialna za organizację wydarzeń. Jak napisała w mediach społecznościowych "Nabrałam wiatru w żagle i uświadomiłam sobie, że jestem na tyle silna aby „iść na swoje” To nie budynek, a ludzie stworzyli GOKSiR"

 reklama

Ancora Warzymice

 

Z pracy w przecławskim ośrodku odchodzi także Robert Sokołowski, który prowadził m.in. Klub Młodego Ekologa. Jak poinformował na fanpejdżu „W związku z licznymi zapytaniami - informujemy, że z przyczyn niezależnych od koordynatora Klubu, zajęcia oraz warsztaty prowadzone w ramach Klubu Młodego Ekologa zostają wstrzymane do odwołania”

Ja złożyłem wypowiedzenie z pracy wczoraj czyli 8 września – mówi Robert Sokołowski. Moje odejście nie jest związane z obecną sytuacją tylko z kwestiami technicznymi i było zaplanowane wcześniej.

Dziś ukazało się ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora w trybie bez konkursu. Zainteresowane osoby powinny złożyć swoje dokumenty do 23 września – więcej informacji pod tym adresem

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pełniącym obowiązki dyrektora GOKSiR została Pani Renata Wójcik.

 

Pin It