logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Jest już asfalt na obwodnicy!

obwodnica przeclawia asfalt wrzesien 2022Trwają prace bitumiczne na obwodnicy Przecławia i Warzymic. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, obecnie na obu jezdniach ułożono 5,2 km podbudowy bitumicznej. Ponadto wykonywane są pozostałe prace, w tym roboty ziemne na początkowym odcinku trasy.

 

 

 

Większość inwestycji ma już podbudowę z kruszywa. Jedynie w pobliżu ronda Hakena trwają jeszcze roboty ziemne. - Podbudowa bitumiczna wykonywana jest już na jezdni w stronę autostrady A6, na południe od ronda Hakena - informował Mateusz Grzeszczak, rzecznik GDDKiA Szczecin.

  reklama

Hair-House

reklama

Auchan rekrutacja

 

Trwają również pozostałe prace drogowe i roboty przy wiaduktach na węźle "Przecław" oraz wzdłuż drogi gminnej Przecław - Kurów. Widać także kształt przyszłego węzła "Przecław" z dwoma rondami. To pierwszy etap budowy obwodnicy Przecławia i Warzymic. Obejmuje 4,2 km odcinek od ronda Hakena do drogi krajowej nr 13 w rejonie Smętowic.

 reklama

Ancora Warzymice

 

W drugim etapie nowa dwupasmówka dojdzie do autostrady A6. Prace wykonuje Budimex. Wartość umowy to około 89,5 mln zł. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem inwestycja powinna zostać oddana przed końcem 2023 roku.

obwodnica przeclawia asfalt wrzesien 2022

obwodnica przeclawia asfalt wrzesien 2022

obwodnica przeclawia asfalt wrzesien 2022

obwodnica przeclawia asfalt wrzesien 2022

Pin It