logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Przecławska Biedronka wprowadza limity zakupu cukru.

Biedronka 2022W całym kraju dyskont Biedronka wprowadził limit zakupu cukru na jednego klienta. Decyzja zapadła dziś, w środę 20 lipca. Od dłuższego czasu sklepy tej sieci borykają się z brakami logistycznymi wielu produktów. Często brakuje w nich mleka, śmietany, jajek, oleju czy papieru toaletowego.

 

 

 

 

W celu zapewnienia dostępności do jednego z podstawowych produktów, jakim jest cukier, zdecydowaliśmy się wprowadzić od 20 lipca 2022 r. limit sprzedaży tego produktu – do 10 kg na jeden paragon – powiedział portalowi o2.pl Marcin Hadaj, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej Biedronki.

  reklama

Fruktolinka

 

Marcin Hadaj zwrócił uwagę, że "część klientów kupuje w sklepach sieci niedetaliczne ilości cukru w związku z okazyjnymi cenami. Z danych na paragonach wynika, że nabywcami są głównie przedsiębiorcy a celem Biedronki jest zapewnienie towaru w jak największej ilości dla wszystkich klientów".

  reklama

Hair-House

"Gazeta Wyborcza" kilka dni temu wyjaśniała, że Biedronka ma przede wszystkim problemy z logistyką. Brakuje pracowników w magazynach, brakuje też kierowców, a pracujący skarżą się na przemęczenie. Problemy z ludźmi są też w sklepach, zresztą nie tylko tych należących do Biedronki, ale także u konkurencji. Nie ma kto tego towaru – nawet jak się już pojawi – roznosić po sklepie - pisze dziennik

Kiedy sytuacja wróci do normy. Nie wiadomo.

 

Pin It