logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Wielkie serce prezesa przecławskiej spółdzielni.

Wielkie serce prezesa spoldzielniOd wielu miesięcy systematycznie rosną ceny nośników energii. Przerażeni mieszkańcy czekają na nowe, wyższe rachunki ze spółdzielni czy gazowni. I nie ma zmiłuj, drożeją woda, ścieki, gaz i prąd. Rekordzistą jest PGNiG oraz ENEA. Jednak znalazł się skuteczny sposób na ich obniżenie. Wpadł na niego prezes jednej z naszych spółdzielni mieszkaniowych.

 

 

"Zarząd Spółdzielni podjął decyzję o czasowym wyłączeniu wody i gazu w godzinach nocnych od godziny 23:00 do 5:00 rano oraz w ciągu dnia od godziny 10:00 do godziny 14:00" poinformowano mieszkańców w ogłoszeniu na klatce schodowej. "Prosimy o racjonalne korzystanie z ciepłej wody, co umożliwi uniknięcie dużych dopłat w pierwszych kwartałach roku 2022."

  reklama

Fruktolinka

 


To wspaniały człowiek o wielkim złotym sercu - mówi jedna z mieszkanek - bardzo dobrze, że wyłączy lokatorom ciepłą wodę, ponieważ mogą przeszarżować z wydatkami.

To w trosce o naszych mieszkańców - mówi jedna z Pań w spółdzielni. Co chwile podwyżka. Przecież ludzie tego nie wytrzymają i przestaną płacić nam za czynsz, a wtedy zbankrutujemy.

  reklama

Hair-House

 

Pomysł prezesa popieramy. Porządni ludzie w tych godzinach śpią albo pracują w biurze, a nie bezmyślnie pluskają się w wannie. Ale wyłączylibyśmy też prąd i internet, żeby lokatorzy nie rozdmuchiwali tej sprawy na Fejsbukach czy innych portalach społecznościowych.

  reklama

Magnolia Przeclaw baner medium 22

 

 

Pomysł zaczerpnięty z aszdziennik.pl w dniu pierwszego kwietnia

Pin It