logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Policja zna dane napastnika, która zaatakował biegaczkę.

Pobicie BiegaczkiPowracamy do głośnej sprawy pobicia kijem jednej z biegaczek w okolicach budowy osiedla "Harmonia Gumieńce"na granicy Warzymic i Szczecina. Okazuje się, że sprawca Policji jest znany a informacje na temat jego czynu zostały przekazane sądowi. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, bo jak się okazuje, nie jest to jedyna osoba, którą została przez niego zaatakowana.

 

 

Do zdarzenia doszło we wtorek 25 lutego w godzinach wieczornych. Jedna z biegaczek grupy "Kobiece Bieganie" została uderzona mocno kijem przez nieznanego mężczyznę. Miało to miejsce w okolicach powstającego nowego osiedla "Harmonia Gumieńce" przy ulicy Cukrowej. Z komentarzy opublikowanych na fanpejdżu wynika, że nie był to pierwszy tego rodzaju wypadek. A sprawca zdarzenia kręci się od wielu miesięcy w okolicach naszych osiedli i zachowuje się agresywnie.

  reklama

Ostoja

Byłam z psem na spacerze i koło "Czerwonej Torebki" też mnie uderzył w głowę facet, był dziwny, też w takim razie to zgłoszę na policję - pisze p. Beata

Jakieś 3 tygodnie temu ja uniknęłam lania, podniósł rękę z kijem do góry, gadał coś pod nosem, teraz sobie myślę, że mogłam to być ja, jestem przerażona. Mam nadzieję, że będzie gość "przypilnowany". Tak lubię biegać wieczorem ale już mi życie milsze - pisze p. Iza.

On kręci się wokół naszych osiedli już od dobrych dwóch lat. Wydaje mi się, że przebywa gdzieś w budynkach za budowaną 'Harmonią' teraz. Często wychodzi stamtąd lub wchodzi, widuje go często jak sam biegam wcześnie rano. On "koczuje" w naszej okolicy cały czas - pisze p. Piotr

Do Komisariatu Policji w Mierzynie 26 lutego zadzwoniła kobieta informując o kolejnym podobnym zdarzeniu w miejscowości Warzymice - mówi sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej w Policach. Dzielnicowy po zapoznaniu się ze sprawą i wykonaniu czynności ustalił mężczyznę, który mógł być sprawcą tych zachowań i notatkę z ustaleń przekazał policjantom z KP Szczecin Pogodno. Dzielnicowy z posterunku policji w Kołbaskowie dotrze do pokrzywdzonej kobiety, która w dniu 26 lutego zgłaszała zdarzenie w miejscowości Warzymice i wykona kolejne czynności w sprawie. O szczegóły i sposób zakończenia spraw zgłoszonych do KP Szczecin Pogodno odsyłam do oficera prasowego z KMP w Szczecinie.

 reklama

Montessori 2

Na terenie Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno zarejestrowaliśmy jedno zgłoszenie, dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej jednej z biegaczek - mówi st. sierż. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Z uwagi na czyn, który zaliczany jest do tzw. prywatnoskargowych, w przypadku których zasada ścigania z urzędu nie obowiązuje (naruszenie nietykalności cielesnej), zgodnie z procedurą dotarliśmy do sprawcy, ustaliliśmy jego dane, które zostały już przesłane do Sądu. W kwestii innych zachowań tego mężczyzny, które nie zostały nam zgłoszone, ale obywatele chętnie dzielą się nimi tylko w komentarzach internetowych, wystąpiliśmy do Prokuratury o ocenę prawno – karną.

Policja prosi, jeżeli jest osoba, która mogłaby cokolwiek wnieść do tej sprawy, proszona jest o kontakt z Komendą Policji Szczecin Pogodno pod numerem telefonu 477819103 lub o osobiste stawiennictwo w komisariacie przy ulicy Mickiewicza 161

Pobicie Biegaczki

⚠️⚠️⚠️OSTRZEŻENIE ⚠️⚠️⚠️ Przykra wiadomość.. Dziś wieczorem podczas biegania dziewczyny z naszej grupy zostały...

Opublikowany przez Kobiece Bieganie Wtorek, 25 lutego 2020
Pin It