logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej Szczecin – Stobno

podpisanie umowy szczecin stobno 16 grudnia 2019 r. pomiędzy Powiatem Polickim, a firmą STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zawarta została umowa na przebudowę drogi powiatowej Nr 3923Z Szczecin - Stobno na odcinku od ul. Okulickiego w Szczecinie do skrzyżowania z ul. Długą w Mierzynie. Wartość umowy to 13 309 330,40 zł. Wykonawca będzie miał czas na zrealizowanie przedmiotu umowy do dnia 15 października 2020 r.

 

 

Jest to długo wyczekiwana przez mieszkańców Gminy Kołbaskowo inwestycja, której celem jest poprawa stanu nawierzchni oraz poprawa bezpieczeństwa na wskazanym odcinku drogi. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę konstrukcji jezdni i jej poszerzenie do 6 metrów, budowę chodników oraz ciągu pieszo-rowerowego - mówi Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Na realizację inwestycji Powiat Policki uzyskał dotację z Funduszu Dróg Samorządowych, Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Gminy Kołbaskowo - dodaje Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach Magdalena Sochanowska.

Umowę podpisali przedstawiciele firmy STRABAG Sp. z o.o. oraz Starosta Policki Andrzej Bednarek i Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka przy udziale Członka Zarządu Powiatu w Policach Beaty Chmielewskiej.

podpisanie umowy szczecin stobno 2

podpisanie umowy szczecin stobno 3

podpisanie umowy szczecin stobno 4

podpisanie umowy szczecin stobno 5

Tekst i wybrane foto : SP Police

Pin It