medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Egipskie ciemności pod "Biedronką"

biedronka oswietlenieSytuacja powtarza się co roku. Problem zaczyna się jesienią a kończy wiosną. Chodzi o oświetlenie przecławskiego dyskontu oraz parkingu, a właściwie jego brak. Już w zeszłym roku dostaliśmy kilka wiadomości w tej sprawie. Pracownicy i kierownictwo sklepu nie chcą lub pewnie nie mogą w tej sprawie się wypowiadać. Zapytaliśmy Jeronimo Martins. I już wszystko jasne. Tzn. będzie jaśniej.

 

 

Przecławska "Bierdonka" to chyba najbardziej oblężony sklep w okolicy. Popołudniami trudno tu zaparkować, znaleźć pusty koszyk czy kasę gdzie nie ma kolejki. Do pewnych rzeczy trzeba się przyzwyczaić. Jednak zupełnie niezrozumiałym dla klientów jest brak oświetlenia okolic sklepu. Są lampy na parkingu oraz elewacji. Dlaczego nie świecą? Lub świeci tylko jedna? - pytają mieszkańcy.

Dziękujemy za przekazany do nas sygnał - mówi Marii Szymankiewicz, specjalista ds. relacji zewnętrznych Jeronimo Martins Polska S.A. Niezwłocznie sprawdziliśmy opisaną sprawę z firmą serwisową. Za Państwa pośrednictwem chcielibyśmy poinformować naszych klientów z Przecławia, że w ostatnim czasie w tej lokalizacji została wykonana instalacja nowego zasilania, a w przyszłym tygodniu nastąpi montaż nowych opraw lamp zewnętrznych. Dzięki przeprowadzonym pracom, możliwe będzie ponowne uruchomienie oświetlenia w pobliżu sklepu naszej sieci w Przecławiu.

No i wszystko staje się jasne. Trzymamy za słowo.

 

biedronka oswietlenie

Zdjęcie wykonano 11/09/2018 o godz. 20:25

 

Pin It