logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Mieszkaniec Warzymic walczy z pomówieniami.

pomowienia w warzymicach"Uwaga ! Pedofil mieszka na tym osiedlu. Chroń swoje dziecko." Takiej treści ogłoszenia wraz ze zdjęciem pojawiły się na kilku klatkach schodowych na osiedlu Kresy w Warzymicach. O tej sprawie napisał na nasz portal pomawiamy mieszkaniec, jednocześnie prosząc świadków o pomoc w poszukiwaniu osób, które takie plakaty rozwieszają.

 

 

Zdjęcie jest moje i pochodzi z wesela mojego brata i zostało pobrane z mojego profilu na facebooku - mówi Pan Piotr z Warzymic. Pragnę również podkreślić, że nie mam nic wspólnego z zarzutami tam sformułowanymi. Proszę się nie obawiać o własne dzieci, z mojej strony nie ma żadnego zagrożenia.

Policja uspokaja, że nie trafiło do nich żadne zawiadomienie o domniemanym pedofilu. Natomiast zgłosił się do nich mężczyzna ze zdjęcia. Sprawa o pomówienie została skierowana do sądu. Rozwieszanie ogłoszeń z czyimś wizerunkiem i takim oskarżeniem niesie za sobą poważne konsekwencje prawne.

Pan Piotr przyznaje, że stał się ofiarą oszczerstwa. Prawdopodobnie ze strony żony z którą obecnie się rozwodzi oraz jej konkubenta. Małżonkowie walczą o opiekę nad dzieckiem. Prosi także o pomoc okolicznych mieszkańców, którzy widzieli jak rozwieszano plakaty mężczyzny ze słonecznikiem. Właśnie rozpoczęto w tej sprawie temat na forum. Osoby, które coś widziały proszone są o dokonanie wpisu.

http://przeclaw24.pl/forum/6-osiedle-kresy-i-i-ii/2330-pedofil-na-osiedlu.html#3720

Proszę o pomoc i życzę każdemu, aby nic podobnego go nie spotkało - dodaje na koniec Pan Piotr.

Pin It