logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Pomóżmy studentom z Przylepu

pozarApelujemy o pomoc dla studentów z miejscowości Przylep, w których mieszkaniu wybuchł pożar. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku studenci stracili cały swój dobytek. Młodzi są chętni do rozpoczęcia prac remontowych, jednak brakuje im materiałów budowlanych.

 

 

 

pogorzelcyPoniżej zamieszczamy ich prośbę:

Witamy,

Nazywamy się Michał i Roksana. Mieszkamy w Przylepie. Jesteśmy studentami studiów magisterskich stacjonarnych na Uniwersytecie Szczecińskim . Jeszcze nie pracujemy zawodowo.

W dniu 9 października spotkało nas wielkie nieszczęście. W naszym mieszkaniu wybuchł pożar. W wyniku pożaru zginął nasz ukochany piesek Zico, a praktycznie wszystko, co mieliśmy zostało zniszczone. Musimy odbudować nasze mieszkanie. Oczywiście pomogą nam w tym nasi rodzice, ale nie wiemy, czy na wszystko starczy pieniędzy.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy Kołbaskowo oraz do właścicieli małych przedsiębiorstw działających na terenie naszej Gminy. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, jeśli ktoś mógłby nam nieodpłatnie przekazać materiały budowlane do remontu. Potrzebujemy płyt gipsowo-kartonowych, profili, płyt OSB, wełny mineralnej, paneli podłogowych, glazury i terakoty.

Z poważaniem

Michał Burdziak, Roksana Łaszczewska tel. 513 134 865

Pin It