logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Wyślij nam zdjęcie szrota

szrot-przed-94Nieużywane samochody od lat wpisały się w krajobraz przecławskich osiedli. Stoją na parkingach i rdzewieją na naszych oczach, co również ważne - zajmują wolne miejsca parkingowe. A właśnie o nie jest najtrudniej na osiedlach. Ogłaszamy kolejną akcję "polowania na szroty" oraz zachęcamy czytelników do nadsyłania zdjęć pojazdów ze swojego sąsiedztwa.

 

 

 

 

Spuszczone powietrze w oponach, pordzewiała karoseria z kilogramem kurzu,  kępy trawy lub mchu po samochodem. To znak, że auto od lat nie było używane. I z pewnością jeszcze dłużej sobie postoi. Większość  właścicieli, albo o nich zapomniała, albo chce w ten sposób zaoszczędzić na opłacie środowiskowej.

 

Jeszcze w tym miesiącu w towarzystwie straży gminnej, będziemy sprawdzać status zalegających aut. Prosimy o nadsyłanie na adres redakcji portalu zdjęć samochodów wraz z ich lokalizacją. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia, wystarczą nawet te, zrobione komórką. Ważne jest, aby pojawiła się czytelna tablica rejestracyjna. Na wasze emaile czkamy pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It