ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Rynek nie znosi pustki - czyli przegląd nowości na rynku

nowosci-rynkoweNa rynku Przecławia i Warzymic wiele zmian. Nie napijemy się już 1001 piw w Warzymicach. Czerwonej torebce przybyło za to dwóch nowych najemców. W Przecławiu pojawił się nowy sklep mięsny, siłownia "Moja Strefa Ruchu" a 15 listopada kończy działalność restauracja "Dworski".

 

 

 

Druga część "Czerwonej Torebki" w Warzymicach nie ma szczęścia do długoterminowych najemców. Najpierw zamknęła swoje podwoje kawiania "Noni", potem zamknął się "Twister" z artykułami piśmienniczymi oraz sklep odzieżowy "Soldo". Nie działa tez sklep zoologiczny "Fanto" oraz sklep 1001 piw. Na rynku warzymickim pojawili się już nowi najemcy - rynek nie znosi pustki. 

Od tygodnia pierogarnia "Pierożek" zaprasza na ręcznie robione pierogi i inne wyroby garmażeryjne. Można spróbować na miejscu, badź kupić na wynos. Działa też studio mebli kuchennych "Verlani". To polska marka - mówi Jacek Warelis. Oferujemy klientom produkty najwyższej jakości jakie są dostępne w Europie, w polskich cenach. Współpracujemy z klientem od początku do końca. Najpierw indywidualny projekt, który ma pełnić oczekiwania i potrzeby klienta, przez zamówienie, aż po montaż w domu klienta.

Duże zmiany w restauracji "Dworski". W obecnym kształcie będzie działać do połowy listopada. Od 15 listopada zapraszamy do "Lawendowej" - mówi Adam Mićko. Będzie to nowa restauracja w miejscu byłej restauracji  "Dworski". Otwieramy z nową szatą, w stylu prowansalskim, z nowym menu, nowym szefem kuchni i nowym właścicielem. A pierwszym tygodniu otwarcia na hasło "lawenda rządzi" 50% rabat na wszystko.

W okolicach przecławskiej biedronki otworzono nowy sklep mięsny. Trudno mówić o konkurencji w stosunku do dyskontu. Sklep oferuje duży wybór mięs i wędlin. Wołowina, cięlęcina, markowe salami - tego z pewnością nie znajdziemy na półkach "biedronki".

Drugi miesiąc działa siłownia i fitness "Moja Strefa Ruchu". Na wszystkich aktywnych mieszkańców czeka prawie 50 urządzeń siłowych, sala fitness a nawet bawialnia.

 

Pin It