logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Netto Warzymice - otwarcie w grudniu

Netto-warzymice-w-budowie-3Jeszcze w tym roku w naszej okolicy oddany do użytku zostanie kolejny sklep. Tym razem to będzie dyskont spożywczy firmy "Netto" zlokalizowany w Warzymicach przy drodze "Do Rajkowa". Do niedawna w tym miejscu funkcjonowała hurtownia budowlana sprzedająca materiały sypkie. Obecnie w tym miejscu trwają intensywne prace budowlane.

 

 

Powierzchnia handlowa sklepu będzie wynosić 700 m kw - informuje Sławomir Nitek  z firmy "Netto" - obiekt będzie dysponował dużym parkingiem na 70 miejsc. W markecie będzie znajdować się stoisko piekarnicze i mięsne, kiosku z gazetami niestety nie będzie. Nie ma jeszcze ustalonego terminu otwarcia, ale wstępnie planujemy otwarcie jeszcze w tym roku, w grudniu, jak się uda.

Duńska firma "Netto" swój pierwszy sklep wybudowała w Szczecinie w 1995 roku. Obecnie na terenie całego kraju posiada 238 sklepów, w których oferuje produkty spożywcze, chemiczne i przemysłowe. Obok dyskontu w większości obiektów funkcjonuje także stoisko mięsne, piekarnia oraz kiosk z gazetami.  

 


Wyświetl większą mapę

Pin It