logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Decathlon gotowy, znamy datę otwarcia !

decathlon-gotowyOd kwietnia br trwają intensywne prace budowlane przy Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Powstaje tu w ekspresowym tempie wielkopowierzchniowych sklep sportowy "Decathlon". To pierwszy tego typu specjalistyczny market w naszym regionie, ustawiony wyłącznie na sprzedaż artykułów sportowych. Pierwsi klienci zrobią tutaj zakupy za kilkanaście dni.

 

 

Decathlon to sieć sklepów ze sprzętem sportowym - miejsce pracy dla ponad 1500 osób i oferta złożona z około 6 tysięcy modeli produktów - informuje Agnieszka Parchimowicz z Decathlon Polska. Nasza firma to także organizator wielu sportowych imprez, aktywnie współpracujący z lokalnymi klubami czy szkołami. Naszą misją jest umożliwić jak najszerszemu gronu osób czerpanie radości z uprawiania sportu, a jej ambicją - stać się najlepszym sportowym partnerem środowiska w miejscach, w których jest ona obecna.
 
W nowym markecie będzie można kupić wszystko, co związane jest z rekreacją, uprawianiem sportu amatorskiego i wyczynowego, odzież, sprzęt, urządzenia do siłowni itd. Powierzchnia całkowita sklepu będzie wynosiła  3600 m2 w tym  powierzchnia sprzedaży 3000 m2. Jak w każdym sklepie Decathlon i ten będzie posiadał tzw strefę testową, gdzie klienci będą mogli wypróbować  sprzęt do wielu dyscyplin sportowych. Zatrudnienie znajdzie tutaj około 50 osób.

Uroczyste otwarcie dla klientów - w piątek 26 października.

Pin It