logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Co kupimy w drugiej "Czerwonej Torebce" ?

druga-czerwona-torebkaNiebawem zakończy się II etap inwestycji w Warzymicach. Obecnie trwa przekazywanie lokali najemcom, aby mogli zaadaptować je do swoich potrzeb. Uroczyste otwarcie pasażu zaplanowano jeszcze w III kwartale 2012 roku. Znamy już listę branżową sklepów i usługodawców, którzy otworzą się w drugiej "Czerwonej Torebce"
Planowana inwestycja to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożony z 7 modułów o powierzchni około 60 mkw. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 436 mkw. Wokół obiektu zostały utworzone miejsca parkingowe. Każdy z lokali ma odrębne wejście bezpośrednio z przestronnego parkingu.

Proces komercjalizacji zakończył się - mówi Justyna Gawrońska. Do dyspozycji klientów już niebawem będą: kawiarnia, sklep mięsny, sklep z alkoholami, sklep odzieżowy, sklep papierniczo - zabawkowy, sklep zoologiczny oraz salon fryzjersko - kosmetyczny. Dokładną datę otwarcia oraz atrakcje przygotowane dla pierwszych klientów podamy wkrótce.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

Pin It