logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Nowa inwestycja w Warzymicach - "Netto"

netto warzymiceW naszej okolicy w niedługim czasie powstanie kolejny sklep. Tym razem to będzie dyskont spożywczy firmy "Netto" zlokalizowany przy drodze "Do Rajkowa". Do niedawna w miejscu funkcjonowała hurtownia budowlana sprzedająca materiały sypkie. Obecnie plac jest już uporządkowany i czeka na nowego inwestora.


 

 

 

Obecnie nie możemy podać żadnych szczegółów dotyczących terminu budowy - informuje Sławomir Nitek  z firmy "Netto" - gdyż na razie jesteśmy na etapie załatwiania spraw proceduralnych w szczególności związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę. Proszę ewentualnie o ponowny kontakt pod koniec czerwca.

W decyzji o warunkach zabudowy można przeczytać m.in, że teren inwestycji obejmuje 3 działki o nr 43/5, 211/1, 211/2 o sumarycznej powierzchni 0,9588 ha. Powierzchnia zabudowy  obiektu handlowego wynosi  1300m2, długość budynku 47m, szerokość 36m, 104 ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Duńska firma "Netto" swój pierwszy sklep wybudowała w Szczecinie w 1995 roku. Obecnie na terenie całego kraju posiada 238 sklepów, w których oferuje produkty spożywcze, chemiczne i przemysłowe. Obok dyskontu w większości obiektów funkcjonuje także stoisko mięsne, piekarnia oraz kiosk z gazetami.  Wyświetl większą mapę

Fot : netto.pl

 

Pin It