logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Otwierają "Czerwoną Torebkę" i budują drugą.

otwarcie-czerwonej-torebkiW sobotę, 17 marca, zostanie uroczyście otwarty w Warzymicach obiekt handlowy w ramach platformy dla handlu detalicznego "Czerwona Torebka". Inwestycja jest zlokalizowana w vis-a-vis osiedla Kresy w Warzymicach przy drodze krajowej nr 13. Wśród najemców znajdują się przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców. W dniu uroczystego otwarcia na pierwszych klientów czeka moc muzycznych atrakcji, konkursy z nagrodami i rabaty cenowe.


Obiekt handlowy Czerwona Torebka to zespół lokali zlokalizowany w nowoczesnym, jednokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 508 mkw. Od dwóch tygodni można już robić zakupy w sklepie rybnym "Seamor", kwiaciarni "Sempreverde", oraz w "naszej aptece". Ponadto na klientów czeka już otwarta pizzeria "Ancora" oraz sklep owocowo-warzywny "Owocowy Świat". Wśród najemców Czerwonej Torebki znajdą się także piekarnia "Graczyk" i "Małpka Express". Wszystkie sklepy posiadają osobne wejścia. Wokół obiektu został utworzony parking. Od miesiąca działa całodobowy bankomat.

Mamy nadzieję, że oferta Czerwonej Torebki spełni oczekiwania mieszkańców Szczecina i zaspokoi ich codzienne potrzeby zakupowe - mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji Grupy Czerwona Torebka. W drugim kwartale 2012 roku planujemy ukończenie budowy drugiej części obiektu w Warzymicach, zaś w przyszłości otworzymy jeszcze dwa pasaże na terenie stolicy województwa zachodniopomorskiego - przy ul. Kolorowych Domów i przy ul. Modrej.

Z okazji otwarcia obiektu na klientów czekają promocje i rabaty cenowe, a także konkursy z nagrodami, w których można będzie zdobyć pamiątkowe upominki w postaci m.in. modnych zegarków Jelly Watch. Pierwsze zakupy umili także występ zespołu "Red Bang". Ponadto od godz. 12:00 na wszystkich gości czeka rozgrzewający poczęstunek.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. W województwie zachodniopomorskim w zaawansowanym procesie inwestycyjnym znajduje się 9 obiektów. Poza obiektem Szczecinie - Warzymicach Czerwone Torebki powstaną m.in.: w Białogardzie, Koszalinie i Wałczu. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

Pin It