logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Wybraliśmy ulubiony sklep osiedlowy 2011 roku

biedronka-ulubionym-sklepem-osiedlowymPrzez cały grudzień internauci na naszym portalu mogli głosować na swój ulubiony sklep osiedlowy. Szukaliśmy takiego sklepu, w którym miło się kupuje, do którego lubimy przychodzić, gdzie obsługa jest miła i pomocna. Po prostu takiego najlepszego na osiedlu. Konkurencja była bardzo zacięta, na początku w zestawieniu prowadzili na zmianę "Jaś" i "Muffinka" - ale ostatecznie na finiszu wygrała "Biedronka".A oto podsumowanie :
1 miejsce "Biedronka" - 812 głosów (43%)
2 miejsce "Jaś" - 571 głosów (30%)
3 miejsce "Muffinka" - 417 głosów (22%)

"Biedronka" w Przecławiu funkcjonuje już siódmy rok. To największy sklep w naszej okolicy, w którym robią zakupy nie tylko mieszkańcy naszych osiedli, ale także ci przyjezdni. Okazuje się, że polubiliśmy dyskontowe niskie ceny i nie przeszkadza nam ograniczony wybór towaru, marki własne, sprzedaż prosto z palety czy brak możliwości zapłaty kartą kredytową. Magnesem przyciągającym klienta do dyskontu jest przede wszystkim niska cena towaru.

W imieniu własnym i załogi dziękuję za głosy oddane na nasz sklep - mówi Pani Sylwia Kopera, kierownik sklepu Biedronka - dziękuję za zaufanie i za to że po prostu do nas przychodzicie. Pracownicy naszego sklepu to mieszkańcy Przecławia i mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Wielu klientów znamy osobiście, wszystkim służymy radą i pomocą. Nasz sklep wspiera "Caritas" - niedawno odbyła się tutaj przedświąteczna zbiórka żywności. Współpracujemy także z wolontariuszami, jesienią młodzi przecławianie zbierali tutaj żywność dla zwierząt ze schroniska, a kilka dni temu kwestowali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najczęściej robię zakupy w Biedronce - mówi Pani Maria z Przecławia - mam do niej dość daleko, ale dzięki temu oszczędzam. Teraz jestem na rencie i liczy się dla mnie każda złotówka. Zdążyłam się przyzwyczaić do ich towarów, z jakością bywało różnie, ale teraz jest coraz lepiej.

Drugie miejsce w zestawieniu z bardzo dobrym wynikiem 571 głosów przypadło sklepowi "Jaś" - to nasz zeszłoroczny zwycięzca. Trzecie miejsce zupełnie niespodziewanie zajęła cukiernia "Muffinka" koło szkoły - gratulujemy !

Pin It