logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Powstaje siłownia na świeżym powietrzu

siolwnia-na-swiezym-powietrzuA właściwie powstają dwa takie obiekty w Przecławiu. Pierwszy, większy przy świetlicy TPD obok byłego Mex-Marketu. Drugi, mniejszy na niewielkiej gminnej działce między blokiem 96 a przedszkolem "Wyspa Malucha". Zakończenie tych inwestycji planowane jest jeszcze w tym roku. Obiekty powstają na zlecenie Gminy Kołbaskowo.
To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców naszych osiedli, lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. To także doskonałe rozwiązanie na zagospodarowanie niewielkich terenów w atrakcyjne i wielofunkcyjne miejsca rekreacji. Elementy siłowni przeznaczone są zarówno dla dorosłych użytkowników, seniorów, dzieci a także dla osób niepełnosprawnych. W okolicy byłego Mex-Marketu w przyszłym roku powstanie także skatepark oraz plac zabaw. Pozwoli to zaaktywizować tą, opuszczoną tochę, część Przecławia oraz zagospodarować wolne działki w tej okolicy.
 

Na placu przy przedszkolu Wyspa Malucha montowane w tym tygodniu jest "Twister wahadło" oraz "Koło Tai Chi" - informuje Kamila Wyrębska-Krzywdzińska z UG Kołbaskowo. Sfinanasowane zostały z tegorocznego funduszu sołectwa Przecław. Zakończenie prac planowane jest do końca tygodnia.

Na placu przy przedszkolu TPD będzie więcej urządzeń :


Pylon

 Pylon


Biegacz

 Biegacz

 

Drabinka

 Drabinka


 Ławka

 Ławka


Orbitrek

 Orbitek


Podciąg nóg

 Podciąg Nóg


Prasa nożna

 Prasa Nożna


Prostownik pleców

 ProstownikPlecow


Twister - Wahadło

 Twister Wahadło

 

Wioślarz

 Wioślarz


Wyciąg górny

 Wyciąg Górny


Wyciskanie siedząc

 Wyciskanie Siedząc

Na zebraniu wiejskim sołectwa w Przecławiu w dniu 15.09.2011 w jawnym głosowaniu zdecydowano o przekazaniu całego budżetu sołectwa Przecław na zakup elementów do siłowni na świeżym powietrzu - mówi Wojciech Woźniak sołtys Przecławia. Jeśli pomysł z siłownią spodoba się mieszkańcom i spełni ich oczekiwania to w nadchodzącym roku znów będzie można zakupić kolejny element ze srodków sołectwa, ale o tym zadecydują sami mieszkańcy na zebraniu wiejskim w roku 2012. Teraz najważniejsze abyśmy wszyscy dbali o ten sprzęt, jakby nie patrzeć jest kupiony za nasze wspólne pieniądze i w interesie nas wszystkich jest, aby jak najdłużej nam służył.

Fot : outdoorfitness.pl

Pin It