logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Jaki jest twój ulubiony sklep osiedlowy ?

ulubiony-sklep-osiedlowyOkazuje się że pomimo wszechobecnych super i hipermarketów - lubimy robić zakupy w sklepach osiedlowych. Są one blisko naszego zamieszkania, mają właściwie dobrany asortyment, dobrą jakość świeżych produktów oraz uprzejmy personel, który orientuje się w potrzebach klientów i dba o nie. Klient nie musi specjalnie do niego jechać, stać w korkach, szukać miejsca do zaparkowania czy czekać w kolejce do kasy. Pomimo obecnej od 7 lat Biedronki na naszym rynku - ilość osiedlowych sklepów w Przecławiu i Warzymicach nie zmalała.


W miejscu sklepów, które zakończyły działalność - pojawiły się nowe punkty. Tak było ostatnim roku z "Zośką", "Klaudią" i "Malinką". Od kilku miesięcy możemy robić zakupy spożywcze w trzech nowych sklepach - Elsklepikos, Kukułka oraz Oliwia. Za kilka tygodni otwarte zostanie centrum handlowe "Czerwona Torebka" w Warzymicach i z pewnością zwiększy się znowu ilość kolejnych punktów handlowych.

Sklep "Elsklepikos" działa w Przecławiu od roku - mówi Pan Marcin współwłaściciel - poprzednio była tutaj "Zośka". Nasz sieć ma w sumie 7 sklepów w Szczecinie i okolicach. Obok standardowego asortymentu spożywczego oferujemy klientom dodatkowo gorące bułeczki z własnego pieca oraz możliwość zagrania w "Lotto". W punkcie obok od niedawna sprzedajemy artykuły szkolne i chemiczne.

Od 10 września br. funkcjonuje w Przecławiu sklep "Kukułka". Wcześniej w tym miejscu był sklep spożywczy "Klaudia". Obok standardowego asortymentu, "kukułka" oferuje artykuły ekologiczne. To jedynie miejsce w Przecławiu gdzie można kupić kasze, płatki, przyprawy, oleje z upraw ekologicznych.

Wzorem zeszłorocznego konkursu - rozpoczynamy ankietę na temat ulubionego sklepu spożywczego - mamy ich w Przecławiu i Warzymicach dokładnie 12. Na stronie startowej pojawiła się ankieta - zapraszamy do głosowania. Nie pytamy gdzie najczęściej robisz zakupy - bo pewnie wygrałaby Biedronka. Pytamy bardziej o "ulubiony" sklep - szukamy takiego w którym miło się kupuje. Dla zwycięskiego sklepu planujemy niespodziankę na koniec akcji. Głosowanie trwa do końca grudnia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody w styczniu.
W komentarzach pod artykułem - można napisać swoją opinię o wybranym sklepie - liczymy na obiektywizm !Pin It